با سایبان مهدکودک بیشتر آشنا شوید

تابش مستقیم نور خورشید در همه فصول به ویژه وصل تابستان جز نگرانی‌های هر فردی به حساب می‌آید. حال اگر افراد مورد نظر ما کودکان باشند نیز این نگرانی به اوج خود می‌رسد. یکی از روش های برطرف کردن این نگرانی استفاده از سایبان به عنوان سایبان مهدکودک و مدارس است.

کودکان شیرینی هر زندگی ای هستند. فرقی نمی‌کند، چه پسر و چه دختر جنسیت هر چه که باشد کودک فرشته خداست و به زندگی ما آمده است تا آن را برای ما شیرین کند. نور افتاب دارای ویتامین دی (D) است و برای بردن انسان ویتامینی ضروری به حساب می‌آید. ویتامین دی برای استحکام دندان‌ها و کلسیم در بدن نیاز است و در کودکان به دلیل رشد استخوان‌ها و دندان‌ها این نیاز بیشتر احساس می‌شود. به همین دلیل لازم است که کودکان در طول هفته در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرند. اما این در معرض نور مستقیم خورشید  قرار گرفتن به دلیل لطافت پوست کودک ممکن است برای کودک حساسیت ایجاد کند.

قسمت عمده اشعه خورشید برای پوست مضر است. به طور میانگین کودکان در طی یک سال حدود ۳ برابر بیشتر از افراد بالغ شاعه ماورا بنفش خورشید را دریافت می‌کنند. پس ممکن است این اتفاق در سنین پایین باعث آسیب پذیر شدن خصوصیات ژنتیکی در کودک شود و زمینه ایجاد سرطان پوست را فراهم کند.

سایبان مهد کودک خرید سایبان مهدکودک طراحی سایان مهدکودک اجرای سایبان مهدکودک

سایبان مهدکودک

همانطور که گفته شد، نور خورشید برای کودکان مزایا و معایب زیادی دارد و به دلیل معایب زیاد و بعضا جبران ناپذیر آن، قرار گرفتن کودکان در معرض نور خورشید به یکی از نگرانی‌های بزرگ خانواده‌ها تبدیل شده است. امروزه کودکان اغلب به دلیل مدارس و مهد کودک‌ها تایم زیادی را در زیر نور آفتاب مشغول بازی و تفریح هستند و مدیران این مجموعه‌ها دنبال راهی هستند تا نگرانی خانواده‌ها را کم کنند. یکی از این روش‌ها استفاده از سایبان مهد کودک است.

سایبان مهدکودک‌ها برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید استفاده می‌شود. انواع مختلفی از سایبان‌ها برای سایبان مهدکودک مناسب است که از انواع آن می‌توان به سایبان پارچه ای اشاره کرد.

سایبان مهد کودک خرید سایبان مهدکودک طراحی سایان مهدکودک اجرای سایبان مهدکودک

سایبان پارچه ای

سایبان پارچه ای توسط فرانک اتو در سال ۱۹۶۰ انجام شد. این نوع سایبان به دلیل زیبایی و کارایی خوب جز محبوب ترین سایبان ‌ها هستند.  این نوع سایبان به دلیل زیبایی فرم پارچه، انعطاف پذیری و هزینه پایین در مقایسه با دیگر سایبان‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سایبان چادری انواع مختلفی دارد که از انواع آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • سایبان مخروطی

این سایبان به دلیل نفوذ نکردن آب به آن جز سایبان‌های محبوب و گران قیمت به حساب می‌آید

  • زین اسبی

اگر می‌خواهید برای محیطی سایبان درست کنید، سایبان زین اسبی مناسب است. این نوع سایبان به دلیل طراحی جالب و جدید می‌تواند به عنوان عنصر زیبایی و المان در طراحی داخلی و خارجی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

  • کششی

این سازه قابلیت کششی فرم دهی در همه جهات را دارد و به همین علت میتوان در همه موارد و ابعاد (به خصوص در ابعاد بزرگ) از آن استفاده کرد.

طراحی و اجرا سایبان مهدکودک

ایران سایبان با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات سایبان آمادگی این را دارد تا فضای مهدکودک های شما را با طراحی سایبان های زیبا برای دانش آموزان به محیطی ایمن تبدیل نماید. جهت سفارش و خرید سایبان مهدکودک همین الان با کارشناسان ایران سایبان تماس حاصل نمائید تا با حضور در محل مهدکودک شما راهنمایی کافی در جهت تهیه یک سایبان مناسب یا سقف برقی مهدکودک خدمت شما ارائه دهند.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*