لوگو با نوشته سفید ایران سایبان

تماس با ما

021-22871810

ایمیل

info@iransayban.com

ساعت کاری

8 تا 18

سقف متحرک و سقف برقی استخر

 سقف متحرک و سقف برقی استخر همانطور که از اسمش مشخص است دارای سیستم باز و بسته اتوماتیک است، و در روزهایی از سال که وضعیت آب و هوایی مناسب است می توان از زیبایی محیط استخر  نیز استفاده کرد. این مدل از سقف ها فضای بسیار کمی اشغال می کنند و دارای حالات مختلفی هستند. در این گونه از سقف محرک و سقف برقی استخر به عنوان نوعی عایق برای روز های سرد سال و عایق های گرمسیری در روز های گرم سال استفاده میشود. همینطور استخر را از آلودگی حفظ می کند و گزینه بی نظیری محسوب می شود.

برای سفارش این مدل از سقف های متحرک استخر میتوانید از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

خرید سقف متحرک استخر برقی

انواع سقف متحرک و سقف برقی استخر

سایبان پنجره‌ای

سقف ریلی استخر

در مدل های سقف ریلی استخر از شیشه های ثابت و تاشو برای سقف استخر استفده میشود در این مدل های کل سازهاستخر بر روی ریل ها جاگذاری شده است و با استفاده از شیشه های ثابت و دوجداره تاشو میتوان از محیط بیرون استخر نیز بهره مند شد، سقف های ریلی در نوع خود صدای کمتری ایجاد میکنند در نتیجه روانتر و آسان تر باز و بسته میشوند.

معمولا این نوع از سقف های استخر ریلی برای ویلا ها بسیار مناسب هستند و طبق آمار ها بشترین تقاضا را بین سقف های متحرک دارا هستند.

سایبان پنجره‌ای

سقف متحرک شش ضلعی

سقف متحرک های شش ضلعی با پوشش های متحرک شش ضلعی از جنس پروفیل آلمینیومی یا آهنی ساخت و طراحی شده اند تا همزمان کیفیت و قدرت سازه را بیان کنند، این سقف ها تحمل وزش باد های شدید با سرعت ۱۴۰ کیلومتر در ساعت را دارا هستند به ازای هر متر مربع از برف ۱۰۰ کیلوگرم را تحمل می کنند.

این نوع سقف ها از جنس پوشش های پلی کربنات یا شیشه ای طراحی و تولید شده اند و برای دهانه هاییی با قطر ۶ متر و بیشتر طراحی شده اند.

 

سایبان پنجره‌ای

سقف متحرک استخر حلالی

بهطور کلی این نوع از سقف های متحرک استخر همانند سقف های متحرک است با این تفاوت کره های سقف های استخر های کروی دارای موتور های متحرک بوده و فضای بسیار کمتری اشغال میکنند و نسبت به مدل های دیگر که معمولی هستند زیبایی بیشتری را دارا هستند .

اندازه طول این سقف ها متغیر بین ۲ الی ۶ متر میباشد و اندازه دهانه این نوع از سقف ها از ۱ الی ۵ متر نیز هستند تا حالت کروی خود را حس کنند.

سایبان پنجره , طراحی سایبان پنجره , قیمت سایبان پنجره , خرید سایبان پنجره

سقف استخر باغ

سقف استخر باغ با توجه به موقعیت و سطح پوششی که دارند ارزیابی میشوند، به طور کلی این سقف ها بر اساس سطح ابعاد و همینطور نوع پوشش دسته بندی می شود.

جنس های سقف استخر باغ که برای پوشش سطح در نظر گرفته میشند از نوع پلی کربنات دو جداره است و آب بند های مخصوص خود را دارد تا در فصل های مختلف سال عایق مناسبی برای باغ یا ویلای شما باشد ،شیشه های استفاده شده در سقف های استخر باغ معمولا از نوع سکوریت و نشکن هستند ، تا تجربه و کیفیت مناسب با زیبایی دیواره های استخر شما را دوچندان کنند.

مشاوره رایگان خرید سقف متحرک و سقف برقی استخر

برای انتخابی بهتر ، از مشاوره رایگان متخصصان شرکت ایران سایبان استفاده کنید. برای اینکار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

تلفن‌های تماس

روکش های سقف متحرک و سقف برقی استخر

 ین نوع روکش ها نقش مهمی را در سقف متحرک و سقف برقی استخر شما ایفا میکنند که به این معناست که باید توانایی سازگاری با هر شرایط آب و هوایی را داشته باشند، به طو کلی رنگ های متفاوتی میتوان برای سقف های متحرک در نظر گرفت، ناگفته نماند که این روکش ها در برابر شکستگی نیز مقاوم هستند.

همچنین می‌توانید درخواست سفارش سقف متحرک استخر شیشه ای را به مشاوران بدهید.

لایه های پلی کربنات به گونه است که تحمل گرما تا ۱۸۰ درجه را دارا هستند و هیچ آسیبی را مواد مورد استفاده نمیرسانند.در همین بین پوشش های پلی کربنات و سازه های آهنی باعث میشند که احتمال و موقعیت فرسایش سقف بسیار کاهش پیدا کند.

سایبان پنجره متحرک
قیمت سایبان پنجره

قیمت سقف برقی استخر و سقف شیشه ای

قیمت سقف متحرک و سقف برقی استخر با توجه به مواد و متریال استفاده شده در سازه ، سقف ها و شیشه ها در نظر گرفته میشوند.

در صورتی که شیشه ها با سقف ترکیب شده باشند و دارای اثر ریلی یا تاشو باشند حتما روی قیمت اثر گذار خواهد بود، از سوی دیگر پلی کربنات های استفاده شده در این نوع از سقف های متحرک باعث میشند که سطح اجرای درستی را برای اجرا در نظر داشته باشیم .

 در این مدل ها قیمت گذاری میتواند بر اساس نوع برقی یا دستی بودن آن های تفاوت هایی را ایجاد کند ، اما لازم نیست نگران باشید کارشناسان ایران سایبان رای انتخابی بهتر در کنار شما هستند.

نکاتی که در اجرای سقف متحرک استخر باید بدانید

در ده های اخیر که اکثر خانه ها حالت ویلایی داشتند داشتن یک استخر در فواصل کرم سال یا مکان های گرمسیری یک مزیت محسوب میشد ، اما در این دوره به دلیل ساخت و ساز های بسیار و ساختن آسمان خراش ها و آپارتمان های چند طبقه ، ساختن و نگهداری از استخر های رو باز با کمی مشکل مواجه شده است ، اما جای نگرانی نیست ایران سایبان با حل این مشکل در کنار شماست.

 جهت اجرای سقف متحرک و سقف برقی استخر ،متخصصان ما پس از طراحی سازه های دو طرف در عرض استخر با استفاده از ستون های فلزی با فاصله های متغیر شروع به اتصال اسکلت روی فندانسیون میکنند، در این اتصال ستون به موازات یکدیگو و روبه روی هم قرار میگیرند، تا ریل هایی که نقش بازو بسته شدن را دارند در مسیر یکدیگر قرار بگیرند ، البته سقف استخر شما میتواند از نوع ثابت نیز باشد. غلطک ها و تسمه تایم ها نقش اساسی در بازو بسته کردن سازه را بر عهده دارند ، پس از نصب و اجرای سقف متحرک استخر با استفاده از ریموت کنترل میتوان اقدام به بازو بسته کردن سازه کرد

سایبان پنجره ثابت

فواید استفاده از سقف متحرک

✔️ وزن متعادل و سبک یک سازه به تعادل آن در بلند مدت بیشتر کمک میکند

✔️ مقاومت بالا در برابر نور خورشید و عایق بسیار عالی در برابر آب ناشی از برف  باران

✔️ نصب و تعمیر و نگهداری آسان از سازه که عمر مفید آن را به طبع افزایش می دهد

✔️ از نظر بصری طراحی و ساخت سقف متحرک استخر میتواند به زیبایی نمای ساختمان و پنجره ها کمک بسزایی نماید

✔️ این نوع از سقف های متحرک علاوه بر ویژگی های ظاهری مقرون به صرفه تر و دارای عمر مفید بیشتری نیز هستند.

 

 

برخی از نمونه کارهای سقف متحرک و سقف شیشه ای استخر

سایبان پارکینگ ماشین
نمونه سایبان رستوران
سایبان پارکینگ ماشین
نمونه سایبان رستوران

نحوه سفارش و خرید انواع سقف متحرک

برای سفارش سقف متحرک و سقف برقی استخر مد نظر خود ، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. اما ممکن است در انتخاب سایبان مد نظر خود به مشکل بخورید و ندانید کدام سقف برقی استخر مناسب شما است!! برای همین ، شرکت ایران سایبان مشاوره رایگان خود را برای شما عزیزان در نظر گرفته است که می توانید با تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل ، از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

بعد از ثبت سفارش ، متخصصان ایران سایبان برای اندازه گیری محل نصب سقف متحرک به محل مورد نظر شما آمده و اندازه گیری های لازم را انجام می دهند. بعد از آن ، مراحل ساخت سقف متحرک استخر سفارش داده شده آغاز می شود که پس از اتمام این مرحله ، متخصصان ما سایبان شما را در محل مورد نظر نصب کرده و آن را آماده تحویل می کنند.

چرا ایران سایبان؟

شرکت ایران سایبان با ۴ سال سابقه درخشان در زمینه تولید و نصب انواع مختلف سایبان در سراسر کشور توانسته تا رضایت کامل تمامی مشتریان خود را با کیفیت درجه یک ، قیمت بسیار مناسب و گارانتی محصولات خود جلب کند.

 

سوالات متداول پیش از خرید سقف متحرک و سقف برقی استخر

برخی از مدل های سقف متحرک استخر دارای هندل های دستی هستند که به واسطه هندل ها سقف باز و بسته می شود، این مدل به نسبت مدل های برقی ارزانتر هستند اما نیاز به حضور شخصی است تا روش کار با هندل های دستی را بلد باشد اما در مدل های برقی دیگر نیاز به هیچ فشار و زحمتی نبوده و از ریموت کنترل و یا از کلید مخصوص استفاده می شود و به محض زدن سقف باز و بسته می شود و یکی از بهترین و جدیدترین مواردی است که با تقاضای زیادی همراه بوده است.

با راه اندازی سیستم ارسال در شرکت ایران سایبان ، تمامی هم وطنانمان از هر کجای ایران می توانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.متخصصان ما در این زمینه آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز هستند.

با توجه به متغیر بودن سقف های متحرک  و محل قرار گیری و مواد مورد استفاده در ساخت این نوع سقف های متحرکی و برقی، مدت زمان ساخت به طور متوسط بین ۶ الی ۳۰ روز زمان می برد. با این وجود به شما قول می دهیم که در کمترین زمان ممکن ، سفارش شما را آماده و ارسال نماییم. تیم ایران سایبان در کنار شماست .

سقف متحرک یک نوع از سازه های پیش ساخته میباشد که جنس مواد اولیه سازنده آن از آلمینیوم میباشد  و با شیشه ها یا ورق های پلی کربنات پوشش داده شده است .

برای استخر هایی که از نوع رو باز آن هستند بر خلاف مدل های سر پوشیده نیاز داریم تا از فضایی در محیط وجود داشته باشد تا از ریل هایی از جنس گالوانیزه استفاده کنیم و آن ها را روی هم سوار کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)