سقف برقی سایه بانی برای رستوران ها

باغ رستوران ها از جمله مکان های محبوب برای استراحت در تابستان هستند. اما چگونه می توان فصل تراس را به پاییز و بهار هم گسترش داد و راهی برای مبارزه با قانون ضد سیگار کشیدن پیدا کرد؟

چرا باید به سقف برقی فکر کنیم؟

با سقف برقی آشنا شوید

یکی از بزرگترین مزایای سقف برقی محافظت از تراس در برابر خورشید و باران در فصل های بهار، تابستان و پاییز است. اما در فصل زمستان از ورود نور به داخل جلوگیری نمی نماید.

ابعاد سقف های برقی بسیار متنوع است، ابعاد ۳*۳ تا ۲۲*۱۳ متر را می توان پوشش داد. البته با استفاده از سقف های برقی چین دار دیگر محدودیتی برای ابعاد وجود ندارد.

چگونه برای تراس یک آپارتمان سایه ایجاد کنیم؟

سقف برقی آلاچیق در باغ

همه ی خانه های دارای باغچه به سقف برقی نیاز دارند

آیا شما به دنبال گزینه ای برای ایجاد سایه در باغ، ویلا و یا تراس خود هستید ؟ ما به شما سقف برقی را پیشنهاد می کنیم که امروزه به طور چشمگیری در بازار وارد شده است و در طراحی و دیزاین ویلا ها و مکان هایی که نیاز به سایه دارند جای خود را پیدا کرده است.

سقف برقی به شما این امکان را می دهد که تا در باغ تان از هوای مطبوع و دلنشین بدور از تششعات آفتاب لذت ببرید و هر گاه که نیاز داشتید تا در معرض خورشید قرار بگیرید بدون آنکه نیاز به جابه جایی داشته باشید با استفاده از ریموت به سادگی سقف برقی را جمع نموده و از آفتاب بهره ببرید.

پنج دلیل برای انتخاب یک آلاچیق با سایبان برقی
  • سقف برقی نور خورشید را به اندازه محیط مسقف کم نمی کند
  • بدون نیاز به تعمیر و نگهداری
  • ۱۰۰% ضد آب و مجهز به سیلندر بادگیر تا ۱۱۷ کیلومتر بر ثانیه
  • یکسال گارانتی خدمات پس از فروش
سقف برقی
سایبان روف گاردن

سقف برقی روف گاردن

امروزه با گسترش سازه های چندین طبقه و از بین رفتن باغ ها و حیاط های بزرگ طراحان معماری و دکوراسیون از فضای پشت بام ها در آپارتمان ها و برج های بزرگ استفاده کرده و باغ های کوچکی را با عنوان روف گاردن ایجاد می کنند تا اهالی آپارتمان بتوانند ساعتی از اوقات روزانه خود را در فضای سبز روف گاردن بگذرانند. اما این روف گاردن ها به سبب قرار گرفتن در ارتفاع در معرض تابش مستقیم آفتاب در فصول گرم سال هستند علاوه بر این در فصول سرد سال نیز نسبت به بارش باران و برف بدون محافظ هستند.

سقف برقی تراس

برای نشستن در یک فضای باز دلپذیر لازم نیست شما یک خانه با حیاط و باغچه داشته باشید. اغلب یک تراس در یک آپارتمان کافی است.

با انتخاب یک سقف برقی مناسب برای تراس آپارتمان تان می توانید در زیر نور خورشید و یا هنگام بارش باران از فضای تراس بهره ببرید.

سقف برقی های ایران سایبان برای پوشش تراس آپارتمان یک گزینه ایده آل هستند.

سایبان تراس

سقف برقی استخر

سقف رستوران های کمی متفاوت است. اگر شما یک استخر در ویلای خود دارید باید برای سقف آن فکری بکنید . اغلب برای سقف استخر ها پلی کربنات استفاده می شود اما این راه حل همیشه مطلوب نیست. اگر چه از از استخر در برابر آلودگی ها محافظت می کند ولی این سوال مطرح است که شما می خواهید در یک استخر سقف دار شنا کنید ؟ آیا واقعا می خواهید لایه های پلی کربنات بالای سرتان داشته باشید ؟

ما در ایران سایبان راه حل مناسب تری برای شما داریم .

سقف برقی از یک اسکلت محکم ساخته شده است و سه لایه پی وی سی برای پوشش سقف آن وجود دارد. کافی است فقط دکمه ریموت سقف را فشار دهید و از آفتاب لذت ببرید و مجدد با فشار دادن دکمه ریموت سقف را ببندید.

همچنین شما می توانید با استفاده از سازه جنبی  یک استخر پوشیده برقی داشته باشید . چنین سیستمی از شما در برابر نور خورشید و بارش باران در استخر محافظت می کند.

سقف برقی رستوران

سقف برقی در رستوران های ساحلی بسیار محبوب است و شما می توانید آنها را در بسیاری از رستوران های ساحلی ببینید. با توجه به ظاهر لوکس، تنوع بالا و قیمت مطلوب، آنها به گزینه ی مناسبی جهت ایجاد سایه تبدیل شده اند. البته سقف برقی فقط در رستوران های ساحلی کاربرد ندارد امروزه بیشتر رستوران ها و فست فودها برای بهرمندی از فضای حیاط یا تراس مغازه شان از سقف برقی استفاده می نمایند.

سقف برقی تعداد میز های رستوران شما را افزایش می دهد در حالی که پیش از این شما در صورتی می توانستید از فضای تراس رستوران تان استفاده نمایید که آب و هوا این امکان را به شما می داد. با سقف برقی شما می توانید سقف تراس خود را ببندید و در باد و باران به طور کامل از فضای آن استفاده نمایید. سقف برقی به شما این امکان را می دهد تا به جای دو ماه از سال از فضای تراس تان به مدت ده ماه از سال استفاده نمایید.

سایبان چتری

ویژگی های سقف برقی رستوران

حفاظت میز ها از نور خورشید و بارش باران

مقاومت بالا در برابر باد

بالا بردن زمان استفاده از فضای تراس به مدت ده ماه از سال

افزایش فضای کسب و کار با امکان افزایش تعداد صندلی ها