سازه چادری و سازه غشایی

سازه غشایی که با نام‌هایی سازه های پارچه‌ای و یا سازه‌های کششی نیز معروفند از دیگر خدمات شرکت ایران سایبان که با کیفیت بسیار بالا و سرعت و قدرت تمام در هر ابعاد و اندازه هایی ازپروپه های کوچک تا پروژه‌های بزرگ قابل پیاده سازی میباشد .

 

شرکت ایران سایبان با یک دهه سابقه درخشان در زمینه تولید و نصب انواع مختلف سایبان ، سقف برقی ، سازه های غشایی ، پارچه ای و … در سراسر کشور توانسته تا رضایت کامل تمامی مشتریان خود را با کیفیت درجه یک ، قیمت بسیار مناسب و گارانتی محصولات خود جلب کند.

مشاوره رایگان سفارش و خرید سازه غشایی

برای انتخابی بهتر در خرید پارتیشن شیشه‌ای خود ، از مشاوره رایگان متخصصان

شرکت ایران سایبان استفاده کنید. برای اینکار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

سازه‌های غشایی

سازه‌های غشایی که سازه چادری یا سازه پارچه‌ای نیز نامیده می‌شود، زیرمجموعه‌ای از سازه‌های فضایی هستند و به دلیل سبکی، شفافیت و انعطاف در خلق فرم‌های زیبا و بدیع، گسترش روزافزونی در ساخت بناهایی با عملکردهای مختلف تجاری، اداری، ورزشی و… یا به شکل سایه بان در فضاهای عمومی وشهری داشته‌اند.(ویکی پدیا)

مزایای استفاده سازه‌های کششی

انواع سازه‌های غشایی

سازه غشایی خیمه

سازه چادری زین اسبی

سازه غشایی خیمه

سازه چادری خیمه

سازه غشایی خیمه

سازه چادری آرک

مراحل سفارش سازه‌های غشایی

تماس با کارشناسان ایران سایبان  و درخواست مشاوره خرید

ارسال کارشناس حضوری جهت بررسی فضا

طراحی و اجرای فنداسیون

آماده سازی متریال مورد نیاز

طراحی و پیش ساخت سازه مورد نظر

طراحی و ساخت اتصالات

رنگ آمیزی و بسته بندی

انتخاب و آماده سازی تجهیزات نصب

نصب و تحویل پروژه

ساخت سازه های غشایی چگونه است ؟

در سازه های غشایی برخلاف دیگر فعالیت های ساخت و ساز همچون بنایی و یا نماکاری تمامی فعالیت های ساخت و تولید در کارگاه انجام شده و تنها در محل مورد نظر عملیات نصب و تحویل است که انجام میشود .

سایبان چیست؟
کاربرد و مزایای استفاده از سایه‌بان

انواع دوخت در سازه های چادری

به دلیل ساخت اغلب سازه های چادری در ابعاد بزرگ پارچه های مورد استفاده در سازه ها در متراژهای چند صد متری مورد استفاده قرار میگیرد از این رو نوع دوخت این پارچه ها به علت تنوع نوع مصرف و جنس مختلف پارچه ها بسیار مهم و قابل توجه میباشد که اغلب به سه روش :

  • چسب پارچه 
  • دوخت صنعتی 
  • جوش پارچه 

در اتصال و سرهم کردن پارچه ها انجام میشود

سوالات متداول پیش از خرید آلاچیق

جواب این سوال بله است ،آلاچیق چوبی پیش ساخته در صنعت  سازه های چوبی محصول جدیدیست که در سال های اخیر رشد فراوانی  در ایران داشته است. این سازه در آب و هواهای گوناگون و متنوعی قابل اجرا و نصب می باشد.

اختلاف مهم میان آلاچیق های پیش ساخته و آلاچیق های خصوصی ویلایی که نوع سنتی آلاچیق ها محصوب می شوند این است که عملیات نصب و مونتاژبه جال عملیات زمانگیر قدیمی با اتصالات و دوش های سریع تر و بهتر جدید است، الببته همین موضوع باعث کمتر شدن زمان ساخت و هزینه های آلاچیق چوبی نیز می شود.

به لحاظ نوع استفاده ازآلاچیق چوبی پیش ساخته نسبت یه سازه های سنتی هیچ تفاوتی نیست و حتی در مواردی مزایای آلاچیق چوبی پیش ساخته بیشتر است. 

  • استفاده از متریال سبک و یکپارچه 
  •  سرعت بالا در ساخت و بهره برداری از الاچیق
  • عمر طولانی سازه
  • انجام عملیات اجرایی در آب و هوا و شرایط جوی گوناگون
  • نصب آسان و ساده بدون تخریب وسرو صدا
 
 

آلاچیق های ماده اصولا برای باغ های ویلایی و مزون های عکاسی عروس ، باغ های عروس و ، تالار های عروسی و رستوران باغ ها بسیار استفاده میشوند.

 
Rate this page
پیمایش به بالا

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.