سایبان خفاشی ماشین چیست و چند نوع از آن وجود دارد؟ استفاده از این وسیله چه مزایای دارد؟ قیمت خرید و فروش این سایبان به چه صورت است؟ اینا همه مواردی است که در این مقاله از ایران سایبان به آنها پاسخ خواهیم گفت تا شما پیش از خرید سایبان آفرودی مناسب برای کمپینگ به سایبان خفاشی نیز معروف است آشنایی کاملی با این نوع از سایبان داشته باشید.

پیشگیری از آسیب به خودرو با انواع سایبان همراه

تقریبا می‌توان گفت که ماشین ها یکی از با ارزش ترین دارایی‌های افراد و خانواده ها هستند که نقش بسیار ویژه‌ای در ایجاد آسایش و رفاه ایفا می‌کند. با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، امروزه خرید، تعویض یا تعمیر ماشین ها می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی داشته باشد از این رو مراقبت و محافظت از آن به یکی از دغدغه‌های اصلی مردم تبدیل شده است و برای این کار سعی می‌کنند با هر وسیله‌ای از خودروی خود در برابر آسیب‌های احتمالی مراقبت کنند. از مهم ترین عواملی که می‌تواند به ماشین ها آسیب وارد کند می‌توان به نور آفتاب، آب و ریزش اشیا فیزیکی اشاره کرد. قرار گرفتن ماشین زیر نور آفتاب به مدت طولانی می‌تواند باعث آسیب دیدن بدنه ماشین، تغییر رنگ آن و حتی آسیب دیدن داخل آن شود و نفوذ آب نیز می‌تواند باعث زنگ زدن نقاط مختلف ماشین شود. با توجه به این شرایط مردم سعی می‌کنند از ماشین خود در برابر این شرایط محافظت کنند و برای این کار از انواع سایبان‌های همراه خودرو و سایبان پارکینگ استفاده می‌کنند. در ادامه مطلب به ارائه توضیحات کاملی در مورد سایبان خفاشی ماشین پرداخته می‌شود.

سایبان خفاشی ماشین چیست؟

همانطور که گفته شد از سایبان برای محافظت ماشین استفاده می‌شود اما در اماکنی که امکان استفاده از پارکینگ یا سایبان‌های ثابت وجود ندارد لازم است که از سایبان‌های همراه خودرو استفاده شود. به صورت کلی سایبان به وسیله‌ای گفته می‌شود که می‌تواند از افراد یا لوازم مختلف در برابر عوامل خارجی و صدمات احتمالی مراقبت کند. سایبان خفاشی ماشین هم یکی از انواع مختلف سایبان‌های همراه ماشین است که استفاده از آن محدود به زمان و منطقه جغرافیایی خاصی نیست و هر زمان که لازم باشد می‌توان از آن بهره برد و قابلیت حمل و نقل دارد.

سایبان آفرودی , سایبان خفاشی , خرید سایبان خفاشی

انواع سایبان‌های همراه خودرو

در گذشته به علت کمبود فناوری‌های لازم و محدودیت در مواد اولیه سایبان ها به شکل کاملا ساده‌ای و با استفاده از چوب و پارچه تولید می‌شدند اما امروزه با پیشرفت علوم مختلف، سایبان ها در مدل ها و طرح ها و با استفاده از اجناس مختلف تولید و عرضه می‌شوند. از جمله پر استفاده ترین سایبان‌های همراه ماشین می‌توان به سایبان‌های چتری، چادری و متحرک اشاره کرد. نوع دیگری از سایبان‌های همراه خودرو هستند که می‌توان علاوه بر ماشین برای اهداف دیگری از آن استفاده کرد. سایبان خفاشی ماشین یکی دیگر از پرطرفدارترین سایبان‌های ماشین است که در مدل‌های مختلف و با استفاده مواد مختلفی مانند پارچه، پلاستیک، فایبرگلاس و فلزات ساخته می‌شوند.

مزایای استفاده از سایبان خفاشی ماشین

همانطور که گفته شد سایبان خفاشی ماشین که یک مدل از سایبان‌های همراه خودرو به شمار می‌رود که برای انواع خودرهای سدان و شاسی بلند می‌توان از آن استفاده کرد. استفاده از سایبان ماشین از نوع خفاشی می‌تواند مزایای مختلفی داشته باشد که مهم ترین آنها به شرح زیر هستند:

سایبان آفرودی , سایبان خفاشی , خرید سایبان خفاشی

قیمت سایبان خفاشی ماشین

همانطور که گفته شد بر خلاف گذشته سایبان ها در انواع مدل ها و طرح‌های مختلف و با استفاده از مواد سازنده متنوع ساخته می‌شوند و همین تنوع و تعدد باعث می‌شود که نتوان برای سایبان ماشین خفاشی قیمت مشخصی عنوان کرد. قیمت سایبان ماشین بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند نوع پارچه  سایبان، نوع مواد سازنده فریم و قاب اصلی، برند و کشور سازنده سایبان ماشین، گارانتی محصول، وزن و ابعاد آن، کیفیت و میزان مقاومت آن در برابر آب، نور و …، تعداد سایبان، میزان زاویه باز شدن، مساحت تحت پوشش، امکانات سایبان (تعدادی از سایبان‌های ماشین دارای امکاناتی مانند اتاقک مخصوص و… هستند) و … متغیر خواهد بود.

Rate this post

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.