خرید سقف متحرک در مازندران

خرید سقف متحرک در مازندران و شهرهای آن

با زیاد شدن متقاضیانی که قصد استفاده از فضاهای باز را دارند، میزان خرید سقف متحرک در مازندران نیز بسیار زیاد شده است. امروزه شاهد روی کار آمدن انواعی از کافه رستوران های هستیم که با در اختیار داشتن فضای باز، تلاش می کنند تا محیطی جذابی را در اختیار مشتریانشان قرار بدهند. این سقف ها در ابعاد، جنس، طرح و مدل های مختلفی تولید می شوند تا بتوانند برای هر محیطی مناسب باشند.

خرید سقف متحرک در مازندران

استان مازندران یکی از آن استان های شلوغ و توریستی است که همواره افراد زیادی به آن سفر می کنند. به همین دلیل هم رستوران ها، هتل ها و کافه های زیادی در شهرهای این استان وجود دارد. و امروزه با روی کار آمدن طراحی های مدرن، داشتن یک فضای باز جذاب و کارآمد برای این شغل ها کاملاً ضروری است.

برای یک فضای باز کارآمد و جذاب، سقف های متحرک می توانند بهترین انتخاب باشند. سقف های متحرک می توانند بخشی از محیط را پوشش دهند تا برای تفریح و استراحت افراد مناسب باشد. به همین دلیل هم خرید سقف متحرک در مازندران و یا استان های توریستی پل طرفدارتر است.

کاربردهای خرید سقف متحرک در مازندران

اگر بخواهیم درباره کاربردهای سقف های متحرک بگوییم می توان به چند مورد اشاره کرد؛

 • آن ها برای کافه و رستوران های که فضای باز دارند بسیار مناسب هستند.
 • برای قسمت ورودی هتل ها
 • مقابل درب ورودی فروشگاه ها
 • پارکینگ ها
 • حیاط و تراس منازل

چرا سقف متحرک تهیه کنیم؟

علت اصلی که سقف های متحرک به سقف های ثابت ترجیح داده می شوند، متغیر بودن آن ها می باشد. یعنی می توان آن ها را در زمان دلخواه باز یا بسته کرد. به علاوه این که برخی از مدل های این سقف ها، برقی هستند. یعنی در زمان ساخت از یک موتور برقی استفاده شده است تا بتوان آن ها را از دور و با یک ریموت باز یا بسته کرد. برقی بودن برخی از مدل ها باعث کارآمدتر شدن این سازه ها به خصوص برای کافه و رستوران ها می باشد تا بتوانند در شرایط آب و هوایی متغیر، سقف را تغییر حالت بدهند.

مزیت استفاده از سقف متحرک

 • این سقف ها اغلب از جنس های مقاومی ساخته شده اند تا در برابر هر عامل خارجی، مقاومت کنند.
 • هزینه ای که برای آن ها صرف می شود، نسبت به سقف های کاذب و یا دائمی مناسب تر است.
 • می توانند فضای بسیار شیک و زیبایی را ایجاد کنند که در کنار زیبا بودن، بسیار کارآمد هم باشند.
 • اغلب جنس های که با آن سقف های متحرک را می سازند، ضدآتش هستند.
 • در برابر باد و باران مقاومت خوبی دارند و به شما این اجازه را می دهند تا در هر شرایط آب و هوایی از فضای باز لذت ببرید.
 • تمیز کردن آن ها بسیار آسان است.
 • برای هر محیطی مناسب می باشند.
 • می توان در روش دستی یا برقی، حالت آن ها را تغییر داد.

ایجاد هوای خنک با سقف های متحرک

شاید تصور کنید که سقف های متحرک تنها مزیتی که دارند، مقاومت در برابر باد و باران است. در حالی سقف های متحرک به شما کمک خواهند کرد در روزهای گرم تابستانی، فضای بسیار خنک و مطبوعی را ایجاد کنید. آن ها دقيقا در روزهای گرم تابستانی که هوا بیش از حد گرم می شود به ‌کمک شما خواهند آمد. آن ها سایه ایجاد می کنند و همین سایه در خنک شدن محیط موثر خواهند بود.

در همین راستا اتفاق جالبتری رخ می دهد، کاهش انرژی. زمانی که هوای خنکتری ایجاد می شود، میزان مصرف وسایل سرمایشی نیز کمتر می شود. می دانیم که وسایل سرمایشی در فصول گرم سال، میزان بسیار زیادی انرژی مصرف می کنند. برهمین اساس است که خرید سقف متحرک در مازندران یا شهرهای شمالی که گرمتر و شرجی تر هستند، مانند خرید سقف متحرک در گرگان، خرید سقف متحرک در چالوس، خرید سقف متحرک در نوشهر، خرید سقف متحرک در آمل ، خرید سقف متحرک در بابل یک امر مهم محسوب می شود.

 

 

 

 

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.