سایبان ۱۸۰ درجه

سایبان ۱۸۰ درجه نوعی از سایبان پنجره است که علاوه بر قابلیت محافظت از پنجره در برابر ورود نور مستقیم خورشید و بارش باران به زیبایی پنجره و درب ساختمان کمک شایانی می کند. ما در این مقاله از ایران سایبان به بررسی کاربرد ها و ویژگی های این سایبان ها که عمدتا آلومینیومی هستند خواهیم پرداخت تا با ساختار و کاربرد های سایبان ۱۸۰ درجه بیشتر آشنا گردید.

ایران سایبان با تکیه بر دانش فنی خود در این سال ها توانسته است به طراحی انواع سایبان های متحرک و ثابت با توجه به میزان بودجه مشتری و سلیقه آنها اقدام کند. کافیست شما سفارش ساخت سایبان ۱۸۰ درجه را ثبت نمائید تا همکاران ما در کارگاه مجموعه ایران سایبان در اندازه و شکل مورد نظر شما نسبت به ساخت سایبان اقدام نمایند. افتخار ما این است که سایبان را با استفاده از بهترین متریال موجود در بازار برای شما تهیه می کنیم.

کاربرد سایبان ۱۸۰ درجه ایجاد سایه ای است که از ورود نور مستقیم خورشید به داخل رستوران، هتل، کافی شاپ و هر مکان دیگری که نیاز به سایه ۱۰۰ درصدی داشته باشد، جلوگیری می کند.

سایبان 180 درجه , قیمت سایبان 180 درجه , خرید سایبان 180 درجه

مزایا استفاده از سایبان ۱۸۰ درجه

سایبان ۱۸۰ درجه بازویی اتوماتیک مزیتی نسبت سایبان های ثابت دارد و آن هم این است که می توان شیب آنها را در شرایط مختلف تغییر داد و با استفاده از این امکان میزان دید را محدود یا افزایش داد. استفاده از این سایبان ها از نظر انرژی هم به صرفه است و باعت صرفه جویی می شود بنحوی که در فصل گرما با ممانعت از ورود نور خورشید به داخل از گرم شدن فضای داخل جلوگیری می کنند و محیط را سرد و خنک نگه می دارند. در فصول سرد سال نیز با ممانعت از ورود برف و باران به داخل ساختمان کمک شایان توجهی خواهد کرد.

قیمت سایبان ۱۸۰ درجه چقدر است ؟

سایبان ها بطور کلی به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم می شوند و سایبان ۱۸۰ درجه نوعی از سایبان های برقی است که به دلیل اتصال موتور الکتریکی به آن و کمک در جهت باز و بسته کردن شدن سایبان و همچنین تغییر شیب گران تر از انواع رایج سایبان های چتری می باشد. همچنین قیمت سایبان ۱۸۰ درجه تبلیغاتی به مراتب از انواع ساده آن گران تر است.

خرید سایبان ۱۸۰ درجه

برای طراحی و تولید انواع سایبان ۱۸۰ درجه و کسب اطلاعات دقیق می توانید با کارشناسان متخصص ایران سایبان تماس بگیرید تا راهنمایی ها مفید در این زمینه را به شما ارائه دهند . کارشناسان ما همواره آمادگی پاسخگویی به سوالات مشتریان را دارند تا شما پیش از خرید سایبان ۱۸۰ درجه بتوانید با آگاهی کافی اطلاعاتی را نیاز دارید دریافت کنید. پس از این اتفاق هم شما آگاهانه دست به خرید سایبان زده اید و هم ایران سایبان به هدف اصلی خودش که رضایت مشتری است دست پیدا خواهد کرد.