سایبان کانکس

در دنیای امروز که بامحدودیت فضا و تراکم جمعیت و کسب کارها مواجه هستیم در برخی از مکان ها نیاز است از سازه هایی که فضای کمتری را اشغال می کنند استفاده کنیم. این سازه در ابعاد کوچکی ساخته می شوند و سهولت حمل و نقل آنها سبب می شود مورد توجه برخی از صنوف قرار بگیرد. در شرایط بحرانی نظیر سیل و زلزله که تعداد زیادی از افراد یک شهر همزمان از نعمت مسکن بی بهره می شوند با استفاده از سازه های موقت کانکس امکان اسکان موقت آنها را فراهم آورد.

البته این نکته را باید در نظر گرفت که این سازه ها اگر چه به سهولت در دسترس هستند ولی برای جلوگیری و محافظت از آنها در برابر باد و باران و تغییرات آب وهوایی باید تدابیری را اتخاذ کرد در غیر اینصورت استفاده از آنها عملا غیر ممکن خواهد بود. یکی از این تدابیر استفاده از سایبان کانکس است که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت

سایبان کانکس , خرید سایبان کانکس , قیمت سایبان کانکس

کانکس چیست ؟

در تعریف کلی کانکس به سازه های پیش ساخته ای گفته می شود که در حالت عادی برای سکونت های موقت و بصورت سریع ساخته می شود با گذشت زمان کاربری کانکس ها تغییر پیدا کرده است و از آنها برای مصارف فروشگاهی و خدماتی نیز استفاده شده است.

برای مثال می توان استفاده از کانکس ها برای روزنامه فروشی، گل فروشی و مراکز جمع آوری لوازم بازیافتی اشاره کرد.

چرا سایبان کانکس گزینه خوبی برای کانکس ها هستند؟

به دلیل اینکه این سازه ها هیچگونه محافظتی در برابر نور خورشید، باد و باران ندارند استفاده از سایبان در مقابل آنها و برای پنجره سایبان های اسکان موقت گزینه بسیار مناسبی است. نصب سایبان برقی می تواند استحکام و دوام عمر این سازه های مقاومت را بالا ببرند.

البته تجربه و سابقه کاری شرکت مجری سایبان کانکس تاثیر به سزایی دارد، شرکت های مختلف از فنر های گوناگونی در سازه سایبان خود استفاده می کنند هر چه استحکام این فنر ها قوی تر باشد طول عمر سایبان کانکس قطعا بیشتر خواهد بود و در برابر شرایط آب و هوایی مقاومت بیشتری از خود نشان خواهند داد.

رنگ مناسب برای سایبان کانکس چیست ؟

زمانی که قصد تهیه سایبان برای کانکس خود را دارید حتما به رنگ بدنه کانکس توجه داشته باشید و سایبانی را تهیه نمائید که از نظر رنگ با بدنه همخوانی داشته باشد.

در صورتی که تمایل دارید رنگی متمایز از رنگ بدنه کانکس انتخاب نمائید حتما سعی کنید رنگی را انتخاب نمائید که جذاب باشد و مشتریان را به سمت کانکس شما جذب نماید در صورتی که از رنگ های ساده استفاده نمائید از شانس کمتری جهت جذب مشتریان برخوردار خواهید بود.

کانکس ها بطور معمول ظاهری کاملا ساده دارند و در جذب مخاطب بسیار عاجز هستند برای همین با تهیه سایبان برقی کانکس در رنگ های جذاب می توانیم مخاطب بیشتری را به سمت کانکس خود جذب نمائیم.

سفارش سایبان کانکس

جهت سفارش سایبان کانکس از نوع برقی و معمولی می توانید با کارشناسان فروش ایران سایبان تماس بگیرید، کارشناسان ما به سرعت در محل کانکس شما حاضر شده و راهنمایی کافی را در زمینه سفارش سایبان کانکس خدمت شما ارائه می دهند، این راهنمایی با توجه به رنگ کانکس شما و جذابیت های بصری سایبان پیشنهادی خدمت شما ارائه می گردد.