سایبان متحرک

سایبان متحرک

سایبان های متحرک نسل جدید سایبان های قدیمی هستند و از نظر عملکرد تفاوت آنچنانی با آنها ندارند. تنها تفاوت سایبان متحرک با سایبان قدیمی در متریال استفاده شده در آنها است که سبب می شود سازه های آنها مقاوم تر و محکم تر باشند.  این سازه مستحکم باعث می شود که سایبان دیرتر آسیب ببیند و به آن امکان می دهد تا چادرهایی با وزن سنگین تر را به سادگی تحمل نمایند.

سایبان های متحرک امروزی علاوه برا اینکه محیط شما را در برابر نور خورشید و بارش برف و باران محافظت می کند می تواند جزئی از اجزای ساختمان باشند و زیبایی آن را دو چندان کنند. امکان نورپردازی در زیر سایبان های متحرک و همچنین چاپ تبلیغات بر روی سایبان های متحرک ویژگی خوبی است که در این سایبان ها دیده می شود.

سایبان های متحرک را می توان با اتصال یک موتور برقی و ریموت به سایبانی هوشمند تبدیل کرد. اتوماتیک سازی سایبان باعث می شود تا آنها را به سرعت با تغییر شرایط جوی تغییر دهید.

اجزای سایبان متحرک

سازه سایبان های متحرک و مفصل های تشکیل دهنده آنها از جنس فلز سهند بوده و استفاده از بازوهای پلاستیکی برای سایبان ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود. زیرا پلاستیک در برابر باد و عوامل محیطی از مقاومت کمی برخوردار است و به سرعت می شکند. بازوی سایبان ها بوسیله یک تیر به جلوی آن متصل می گردند و تمام تیرها و لبه های سایبان به این شکل محکم می گردند.

سایبان متحرک یک پیچ تنظیم شیب بین ۴۰ درجه تا ۰ درجه را داراست که بوسیله آن می توانید شیب سایبان را تنظیم کنید. قابلیت تنظیم شیب نگرانی شما برای جمع شدن آب باران بر روی سایبان را برطرف خواهد کرد. می توانید با نصب یک حسگر باز و بسته شدن سایبان را بصورت اتوماتیک انجام دهید همچنین تنظیم زاویه سایبان برای جلوگیری ورود نور خورشید به کمک شما خواهد آمد. براق آلات و میله های آن به منظور حفظ زیبایی آن با پارچه پوشیده می شود.

انواع سایبان متحرک

این سایبان ها در دو نوع دستی و برقی عرضه می شوند. که برای مغازه ها، پنجره ها، تراس و ورودی ساختمان ها می توان از آنها استفاده کرد.

سایبان متحرک دستی: برای باز و بسته کردن این سایبان ها باید بصورت دستی اقدام کنید.

سایبان متحرک برقی: در این سایبان ها بر خلاف سایبان های دستی باز و بسته شدن از طریق یک ریموت قابل تنظیم است و عملیات باز و بسته شدن بوسیله  موتور برقی انجام می شود.

خرید سایبان متحرک

ایران سایبان با تجربه سال های تولید و عرضه انواع سایبان متحرک دستی و برقی به زیباسازی مغازه ها، منازل و مکان دیگر کمک شایانی کرده است. از همین رو این تجربه موفق باعث گردیده تا به برندی محبوب در بازار عرضه سایبان تبدیل گردد. رضایت مشتریان ایران سایبان در این سال ها گواهی این مدعاست.

شما نیز برای اینکه به جمع مشتریان ایران سایبان بپیوندید و برای خرید سایبان متحرک اقدام نمایید می توانید با کارشناسان ایران سایبان تماس حاصل نمایید تا راهنمایی کافی را در زمینه خریدی متناسب با نیازهای شما انجام دهند.

پس از تماس شما همکاران ما در صورت نیاز در محل شما حضور پیدا کرده تا از نزدیک محل مورد نظر شما را مورد ارزیابی قرار دهند و گزینه متناسب با شرایط محیطی شما را به شما معرفی کنند.