سایبان عمودی

امروزه سایبان‌ها به یکی از مهم ترین لوازم هر ساختمانی تبدیل شده است و علاوه بر ویژگی‌های زیاد این سازه، ظاهر این سازه‌ها باعث شده است تا استفاده از آن‌ها در میان مردم رواج پیدا کند. انواع زیادی از سایبان تا کنون تولید شده است که همه آن‌ها به دو دسته کلی سایبان ثابت و متحرکت تقسیم می‌شوند و از مهم ترین آن‌ها می‌توان به سایبان پنجره، سایبان چتری، سایبان استخری، سایبان مغازه و سایبان پارکینگ اشاره کرد.

سایبان عمودی , خرید سایبان عمودی

سایبان پنجره

پنجره‌ها نقشی اساسی را در یک ساختمان ایفا می‌کنند. در روز با عبور دادن نور خورشید از خود نور طبیعی را وارد خانه می‌کند و در هنگام سرما و یا برف و باران از بورز برودت و برف و باران جلوگیری می‌کند. یکی از پرکاربردترین انواع سایبان، سایبان پنجره است که به عنوان باران گیر پنجره نیز شناخته می‌شود. سایبان پنجره پوششی خارجی است که در بالای یک پنجره نصب می‌شود و در مقابل برخورد قطرات بارن و برف به شیشه پنجره جلوگیری می‌کند. از دیگر وظایف این سایبان می‌توان به جلوگیری از نور خورشید در مواقع لزوم اشاره کرد. از سایبان‌های زیادی به عنوان سایبان پنجره می‌توان استفاده کرد که یکی از آن‌ها سایبان عمودی است.

سایبان عمودی

سایبان عمودی یکی از انواع سایبان است که بیشتر به عنوان سایبان پنجره کاربرد دارد و در بازار با عنوان سایبان ۱۸۰ درجه نیز شناخته می‌شود. این نوع سایبان‌ها نوعی سازه از جنس آلومینیوم هستند که دو بازوی باز شونده برای بالا و پایین کردن آن وجود دارد. این نوع سایبان برای باز یا بسته شدن از موتور توبلار و برای عملیات رها سازی و کشیدن از نیروی ارتجاعی فنر بهره می‌برد.

کاربرد سایبان عمودی

همانطور که گفته شد، سایبان عمودی یکی از انواع سایبان پنجره است. این نوع سایبان بیشتر در ساختمان‌های مسکونی، هتل‌ها، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و هر مکانی که نیاز به ایجاد سایه ۱۰۰ درصدی استفاده می‌شود.

قیمت سایبان عمودی

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، سایبان‌ها به دو دسته کلی سایبان‌های برقی و سایبان‌های ثابت تقسیم می‌شوند. به طور کلی سایبان‌های متحرک و برقی به دلیل وجود موتور الکتریکی در آن‌ها قیمت بالا تری نسبت به دیگر انواع سایبان دارند. در میان سایبان‌های متحرک نیز، سایبان عمودی به دلیل مزایا و امکانات بیشتر و همچنین به دلیل وجود یک موتور الکتریکی برای تغییر شیب، گران تر از دیگر انواع سایبان‌ها هستند.

ساییان عمودی , خرید سایبان عمودی

مزایای سایبان عمودی

از مهم ترین مزایای این نوع سایبان می‌توان به امکان تغییر شیب این سایبان اشاره کرد. این ویژگی این امکان را به ما می‌دهد تا با تغییر شیب به میزان دلخواه، زاویه دید خود را تغییر دهیم. از دیگر ویژگی‌های سایبان عمودی می‌توان به کاهش مصرف انرژی اشاره کرد. سایبان عمودی در فصل گرما با جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید از گرم شدن بیش از حد فضای داخلی ساختمان جلوگیری می‌کند و در فصول سرد سال نیز از ورود سرما، برودت، برف و باران به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند.

خرید سایبان عمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد خرید سایبان عمودی با ایران سایبان تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت و متناسب با نیاز و بودجه مورد نظرتان، شما را در انتخاب بهترین نوع سایبان راهنمایی خواهند کرد.