سایبان سیم بکسلی

یکی از پر استفاده ترین انواع سایبان، سایبان سیم بکسلی است. این نوع سایبان که با نام های سایبان فنری و فنری بازویی نیز شناخته می شود به دلیل ویژگی های بارز خود، از پرطرفدارترین انواع سایبان ها به حساب می آید.

با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید تا با هم با این نوع سایبان آشنا شویم.

سایبان سیم بکسلی , خرید سایبان سیم بکسلی , قیمت سایبان سیم بکسلی

سایبان

سایبان پوششی خارجی است که به قسمت بیرونی ساختمان متصل می شود و ساختمان را از بارش برف، باران و نور مستقیم خورشید حفظ می کند. سایبان ها که پیشینه آن به دوران روم باستان باز می گردد، به دو دسته کلی، برقی و دستی تقسیم می شوند. سایبان برقی نیز بر حسب مکان مورد استفاده و نیاز، انواع مختلفی دارد که سایبان های فنری، سایبان سیم بکسلی، سایبان پارکینگ، سایبان سفری، سایبان استخری و … از انواع مختلف این نوع سایبان است.

سیم بکسل

سیم بکسل یکی از تجهیزاتی است که به دلیل ویژگی های منحصر فردی که دارد در صنایع زیادی استفاده می شود. سیم بکسل طنابی است فولادی که با سیم های فولادی متعدد با الگویی مارپیچ حول یک محور واحد تابیده شده اند. از ویژگی هایی که سیم بکسل را به ابزاری پر استفاده در همه صنایع تبدیل کرده است می توان به استحکام بالا، انعطاف پذیری خوب، مقاومت در برابر ساییدگی، خرد شدن، فرسودگی، زنگ زدگی و مقاومت در برابر چرخش اشاره کرد. هر سیم بکسل دارای چهار جز اصلی است که این اجزا عبارت است از ۱- سیم هایی فلزی که سیم واحد را تشکیل می دهند. ۲- هسته فولادی ۳- روغن  و ۴- رشته هایی که دارای سیم های متعدد هستند و با الگویی مارپیچ حول یک هسته قرار می گیرند. همانطور که گفته شد، سیم بکسل در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرند که صنعت سایبان منازل و ساحتمان ها نیز از صنایعی است که سیم بکسل نقش مهمی را در آن ایفا می کند تا حدی که سایبانی به نام سایبان سیم بکسلی در میان انواع سایبان وجود دارد.

سایبان سیم بکسلی , خرید سایبان سیم بکسلی , قیمت سایبان سیم بکسلی

سایبان سیم بکسلی

سایبان سیم بکسلی که با نام های سایبان فنری و یا بازویی نیز شناخته می شود، نوعی از سایبان است که به عنوان اولین نسل از سایبان ها شناخته می شوند. این نوع سایبان به دلیل قیمت مناسب تر نسبت به دیگر انواع سایبان جز پر استفاده ترین و محبوب ترین سایبان ها محسوب می شوند. این نوع سایبان کارایی های متنوعی دارد که می توان در محل های تجاری، عمومی، مسکونی و تفریحی از آن استفاده کرد.

ویژگی های سایبان سیم بکسلی

همانند دیگر انواع سایبان، سایبان سیم بکسلی نیز ویژگی های مثبت زیادی دارد. از این ویژگی ها می توان به:

  • مناسب بودن این نوع سایبان برای تبلیغات
  • مناسب برای جلوگیری از باران و برف و نور مستقیم خورشید
  • زیبایی و مناسب بودن
  • قیمت مناسب

اشاره کرد.