سایبان زنجیری

امروزه تقریبا در سر در هر مغازه ای می‌توانید نوعی از سایبان را ببینید. با گرم شدن کره زمین و همچنین معایب تابش مستقیم نور خورشید استفاده از سایبان به نیاز واجب هر شخصی تبدیل شده است. سایبان‌ها انواع مختلفی دارند که یکی از قدیمی‌ترین و پر کاربرد ترین آن‌ها می‌توان به سایبان زنجیری اشاره کرد. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با هم با این نوع سایبان آشنا شویم.

سایبان

سایبان سازه ای فلزی است که به منظور جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و همچنین نفوذ برف و باران به ساختمان استفاده می‌شود. سایبان‌ها به دو دسته کلی برقی و دستی تقسیم می‌شوند که امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و علم در تمامی زمینه‌ها، استفاده از سایبان برقی رواج زیادی داشته است. سایبان‌ها را به قسمت خارجی یک ساختمان متصل می‌کنند و علاوه بر مواردی که گفته شد، می‌تواند برای تبلیغات محیطی نیز استفاده شود. تاریخچه سایبان به دوران باستان و به تمدن مصر باز می‌گردد. در آن زمان با استفاده از حصیر، سازه ای مشابه سایبان می‌بافتند و برای منازل خود استفاده می‌کردند. اما کم کم و با گذشت زمان، سایبان شکل امروزی تری به خود گرفت و امروز تقریبا سر در هر مغازه و یا ساختمانی دیده می‌شود.

سایبان زنجیری حیاط , سایبان زنجیری , خرید سایبان زنجیری

سایبان برقی

همانطور که گفته شد، سایبان به دو دسته سایبان دستی و برقی تقسیم می‌شود. سایبان برقی نیز انواه مختلفی مانند سایبان برقی مغازه، سایبان برقی استخر، سایبان برقی پارکینگ و .سایبان زنجیری اشاره کرد. نحوه کار این نوع سایبان‌ها به این صورت است که با فشار دادن دکمه در ریموت سایبان، پیغام باز و یا بسته شدن، توسط ریموت به موتور سایبان فرستاده می‌شود و بعد از آن سایبان به صورت خودکار باز و یا بسته می‌شود. این نوع سایبان به دلیل زیبایی، صرفه اقتصادی و راحتی در استفاده جز پر طرفدار ترین سایبان‌ها به حساب می‌آید.

سایبان زنجیری

سایبان زنجیری یکی دیگر از انواع سایبان برقی است که به دلیل ویژگی‌های آن مورد توجه قرار گرفته است. نحوه کار سایبان زنجیری به این صورت است که در قسمت بدنه آن زنجیری به دور موتور متصل است و بعد از فرمان دادن توسط ریموت، با چرخش این زنجیرها سایبان باز و یا بسته می‌شود. این نوع سایبان مانند دیگر سایبان‌ها این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید از آن به عنوان المان تبلیغاتی استفاده کنید. علاوه بر این می‌توانید از تابش مستقیم برف و یاران جلوگیری کنید.

سایبان زنجیری حیاط , سایبان زنجیری , خرید سایبان زنجیری

کاربرد سایبان زنجیری

سایبان زنجیری که سایبانی پر قدرت نسبت به دیگر سایبان‌ها شناخته می‌شود، برای مکان‌هایی مثل فروشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها و پارکینگ‌ها که نیاز به باز و بسته شدن نسبتا بالا دارد مناسب است. علاوه بر این این سایبان برای مکان‌های باز مانند ویلا و یا باغ نیز مناسب است.

قیمت سایبان زنجیری

قیمت سایبان زنجیری به عواملی چون پارچه سایبان، نوع زنجیر استفاده شده، مواد اولیه، یراق و دیگر موارد اشاره کرد.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان و سایبان زنجیری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما با توجه به میزان بودجه شما، شما را در خرید بهترین نوع سایبان راهنمایی خواهند کرد.