سایبان آکاردئونی

احتمالا شما هم سایبان موجود در ورزشگاه آزادی را دیده اید، این نوع سایبان که به وفور در استادیوم ها و ورودی هتل ها و تالارها دیده می شود، سایبان آکاردئونی نام دارد. این نوع سایبان که از قدیمی ترین و پر استفاده ترین انواع سایبان محسوب می شود از انواع سایبان های جمع شونده است.

سایبان

سایبان سازه ایست که با نصب آن در قسمت خارجی ساختمان ها، حفاظی محکم در مقابل بارش باران و برف و تابش مستقیم نور خورشید ایجاد می کند. سایبان ها انواع مختلفی دارند که بر حسب نیاز از آن ها می توان بهره گرفت. که از انواع آن می توان به سایبان برقی، سایبان جمع شونده، سایبان دستی و سایبان هوشمند اشاره کرد.

سایبان آکاردئونی

یکی از پر کاربردترین انواع سایبان، سایبان جمع شونده یا آکاردئونی نام دارد. طراحی این نوع سایبان ها به نوعی است که به صاحبان آن این اجازه را می‌دهد تا شرایط هوای اطراف را آنگونه که خوشان میل دارند تنظیم کنند. به عنوان مثال در هنگام باران، شما می توانید با تنظیم کردن سایبان مطابق با نیاز خود، و به وسیله سیستم اتوماسیون و یا به صورت دستی، حفاظی در مقابل آن ایجاد کنید.

انواع سایبان آکاردئونی

همانطور که گفته شد، سایبان آکاردئونی همان سایبان های جمع شونده هستند که به منظور مراقب و حفاظت یک مکان از بارش مستقیم باران و برف و نور خورشید استفاده می شوند. سایبان آکاردئونی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می شوند. یکی از پرطرفدارترین  سایبان های آکاردئونی، سایبان برقی آکارئونی است. این نوع سایبان که با متصل کردن یک موتور الکتریکی بر روی سایبان آکاردئونی تولید می شود، علاوه بر زیبایی و جلوه خوب آن، آسایش و راحتی را برای افراد فراهم می کند و این امکان را به آن ها می دهد تا با استفاده از کنترل از راه دور، سایبان آکاردئونی را به میزان دلخواهشان تنظیم کنند.

سایبان آکاردئونی , خرید سایبان آکاردئونی , قیمت سایبان آکاردئونی

کاربرد سایبان آکاردئونی

سایبان آکاردئونی کاربردهای مختلف دارد که از مهم ترین آن ها می توان به استفاده از آن به عنوان سایبان خودرو اشاره کرد. این نوع سایبان، گزینه خوبی برای محافظت از وسایل نقلیه پارک شده در خارج از محوطه ساختمان است. از دیگر استفاده این نوع سایبان ها می توان به سایبان های ورودی تالارها و باغ ها، سایبان ورودی استادیوم ها و سایبان ورودی هتل ها اشاره کرد.

قیمت سایبان آکاردئونی

قیمت سایبان آکاردئونی به معیار هایی مثل، اندازه، نوع (ثابت و یا متحرک بودن)، برقی یا دستی بودن،  ابعاد، متراژ، مواد اولیه به کار رفته، تجهیزات آن (نوع موتور و …) و جنس پارچه به کار رفته بستگی دارد. شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته، تا کارشناسان ما با توجه به شرایط محیطی و نیاز های شما از یک سایبان و هم چنین بودجه مورد نظرتان، شما ما را برای خرید بهترین و مناسب ترین نوع سایبان آکاردئونی راهنمایی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر از این سایبان و همچنین مشاوره در مورد خرید این نوع سایبان با کارشناسان ما تماس بگیرید.