ایران سایبان، نماد آرامش

تا بحال توجه کرده اید در جای جای دنیا سایبان به عنوان نمادی از آرامش شناخته می شود. در فرهنگ ایرانی هم “سایه سر” اصطلاحی است که برای پشتیبانان زندگی و بزرگترها استفاده می شود. و ما در مجموعه ایران سایبان مفتخریم که با ارائه مناسبترین سایبان ها، بستری را برای ایجاد آرامش بیشتر ایرانیان فراهم آوریم.

مجموعه ایران سایبان فعالیت خود در سطح وب را از سال ۱۳۹۶ آغاز نموده و تا کنون توانسته با ارائه خدمات متنوع در زمان مناسب به همراه هزینه مناسب طیف گسترده ای از مشتریان، اعم از همکاران و عموم مردم را جذب نموده و رضایت ایشان را برای توسعه و تداوم همکاری جلب نماید.

وبسایت ایران سایبان در وهله اول اطلاع رسانی صادقانه و جامع در موضوعات تخصصی و عمومی مربوط به سایبان به عنوان هدف خود قرارداده تا مخاطبان آن (اعم از همکاران فروشنده و مصرف کنندگان نهایی) بتوانند با آگاهی کامل نسبت به انتخاب متناسب ترین محصول از نظر کارکرد، هزینه و زمان اقدام نمایند. در گام بعد معرفی کامل محصولات و خدمات قابل ارائه توسط ایران سایبان به هدف قرار گرفته است.

مهم ترین محصولات شرکت ایران سایبان را می‌توان در دسته بندی‌های “سقف متحرک” ، “سایبان” ، “آلاچیق” ، ” سازه غشایی” و “پرده برقی” معرفی کرد.

باورها و ارزش های ایران سایبان

  1. ایجاد آرامش و رضایت مشتریان
  2. پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای
  3. ارائه خدمات سریع با کمیت و کیفیت بالا
  4. ارائه خدمات با بهترین قیمت

ما در ایران سایبان به باورها و ارزش های خود احترام می گزاریم و تمام تلاش خود را برای ایجاد آرامش مشتریان خود بکار می بندیم تا بتوانیم در بازار امروز امکان خرید آگاهانه، بصرفه و امن را برای مشتریانمان فراهم آوریم تا تجربه ای خوشایند از نام ایران سایبان داشته باشند.

٠٢١٢٢٨٧١٨١٠ | ٠٩١٢١٠٢٨٨١۵ | ٠٩٣۵١٠٢۵۵٠٠

5/5 - (3 امتیاز)
Call Now Buttonتماس برای مشاوره و خرید