سایبان فنری

سایبان فنری به عنوان یکی از جدیدترین انواع سایبان‌های تولید شده است که مزیت اصلی و مهم آن متحرک بودن آن است. منظور از متحرک بودن سایبان، قابلیت باز و بسته شدن آن است. حال این باز شدن و جمع شدن هم می‌تواند توسط موتور برقی صورت گیرد و هم می‌تواند توسط نیروی انسانی و توسط اهرم باز و بسته کننده بازوهای سایبان این عمل صورت گیرد. در نتیجه به سایبان‌های فنری، بازویی و یا برقی نیز گفته می‌شود.

سایبان فنری , قیمت سایبان فنری , خرید سایبان فنریاین نوع از سایبان کارایی‌های متنوعی دارد و مورد استفاده آن در محل‌های تجاری، عمومی، مسکونی و تفریحی بسیار فراوان است. در نتیجه درخواست برای این سایبان بالا بوده. پس نیاز است که اطلاعاتی هر چند مختصر درباره سایبان فنری بدانید. زیرا گاها این عدم اطلاع از انواع سایبان و کارایی آن، عواقب بدی مانند مناسب نبود سایبان برای آن محل را دارد که خسارت مالی یکی از ضررهای این عدم داشتن اطلاعات است.

ویژگی سایبان فنری:

از بهترین و شاید جذاب‌ترین مزایای سایبان فنری قابلیت نصب موتور برقی بر روی آن است. نصب موتور الکتریکی به افراد این امکان را می‌دهد تا به سادگی این سایبان را باز یا جمع کنند. حتی در صورت استفاده از باز کننده‌های دستی نیز این باز و بسته کردن بسیار راحت بوده که بزرگترین مزیت این سایبان نیز به حساب می‌آید.

دیگر مزیت این سایبان نصب سریع و آسان سایبان فنری است که توسط کارشناسان و تکنسین‌های ایران سایبان در مدتی کوتاه اما با کیفیت و دقتی بالا نصب خواهد شد.

قابلت نصب روکش‌های ضد آب را نیز می‌توان به عنوان یکی از قابلیت‌های مهم این سایبان‌ها معرفی کرد، تا در فصول پاییز و زمستان و هنگام بارندگی‌های شدید، محل زیر سایبان از خیس شدن و جمع شدن آب در امان باشد. همچنین هنگام تابش مستقیم نور نیز این سایبان به راحتی باز شده و در مقابل این تابش فروشگاه، خانه، تراس و یا حیاط شما را حفظ خواهد کرد، زیرا این تابش مستقیم می‌تواند به پوست انسان ضرر وارد کند و در مواردی مانند فروشگاه و مغازه‌های میوه فروشی و یا سوپر مارکت‌ها باعث فساد مواد غذایی گردد.

به طور کلی می‌توان گفت که سایبان فنری انتخابی مناسب برای فروشگاه و مغازه شماست و این مزایای مثبت نام برده شده با قیمت مناسب که همراه شود یک خرید راضی کننده خواهد بود.

سایبان فنری , قیمت سایبان فنری , خرید سایبان فنری

انواع سایبان فنری:

سایبان‌های فنری با موتور الکتریکی در کل به دو نوع دسته بندی می‌شوند. نوع اول آن دارای کلید است که به موتور برقی فرمان دهد که سایبان را باز و بسته کند. نوع دوم آن نیز توسط ریموت کنترل از راه دور باز و بسته می‌شود.

سایبان بازویی نیز یکی دیگر از انواع یا شاید بهتر است بگوییم نام دیگری از سایبان فنری است که در بازار با این نام شناخته می‌شود. این سایبان با دارا بودن تجهیزاتی به روز و ظاهری زیبا و شکیل می‌تواند یک محیط تقریبا وسیع را پوشش دهد. این سایبان با استفاده از نیروی انسانی، با وارد کردن انرژی با دست به اهرم باز کننده بازوها می‌توان سایبان را باز و بسته کرد، که البته ناگفته نماند که این باز و بسته کردن کار چندان مشکلی نیست و انرژی زیادی از شما نمی‌گیرد.

پس اگر شما هم یکی از این سایبان‌های فنری پرکاربرد را لازم دارید حتما با کارشناسان ایران سایبان تماس بگیرید تا شما را بهتر در این تصمیم راهنمایی کنند.