تماس با ما

021-22871810

ایمیل

info@iransayban.ir

ساعت کاری

8 تا 18

پارتیشن شیشه‌ای

خرید، قیمت و نصب پارتیشن شیشه‌ای این‌بار با تیم حرفه‌ای ایران سایبان.

به دلیل تقاضای بالای این خدمات در دپارتمان فنی ایران برآن شدیم تا جمعی از بهترین متخصصان را برای ارائه نصب و پارتیشن بندی فضای اداری و تجاری بپردازیم.

برای هرگونه مشاوره ، اطلاع از هزینه و قیمت  و کارشناسی محل با ما تماس بگیرید.

قیمت پارتیشن شیشه ای و خرید پارتیشن شیشه‌ای از ایران سایبان

مشاوره رایگان سفارش و خرید پارتیشن اداری شیشه‌ای

برای انتخابی بهتر در خرید پارتیشن شیشه‌ای خود ، از مشاوره رایگان متخصصان شرکت ایران سایبان استفاده کنید. برای اینکار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

انواع پارتیشن شیشه‌ای در بازار

هرکدام از پارتیشن‌های شیشه‌ای که در ایران سایبان به آن اشاره می‌کنیم، بنا به یک محدوده مصرفی و حوزه کاربرد طراحی و تولید می‌شوند. البته که هرکدام از آن‌ها یک سری مزیت‌ها و معایب دارند. اما به‌طورکلی این دسته‌بندی برای انواع پارتیشن‌های شیشه‌ای بر اساس متریال ساخت در نظر گرفته شده است:

پارتیشن شیشه‌ای تک جدار فریم دار
پارتیشن فریم لس
پارتیشن شیشه‌ای دوجداره فریم دار

دسته‌بندی بعدی مختص جنس شیشه مورداستفاده خواهد بود که می‌تواند از مدل‌های مات و ترکیبی، رنگی و طرح‌دار و یا ترکیبی از چند نوع باشد.

البته که شما باید نوع پارتیشن خود را بر اساس نیازسنجی‌هایی که مجموعه ایران سایبان انجام می‌دهد، مشخص کنید.

در این مورد باید به محل استفاده از پارتیشن، نوع کاربری ملک و… توجه داشته باشید.

مثلاً برای دفاتر یک نوع خاص پارتیشن در نظر می‌گیرد.

دفاتر مدیران، کارمندان و یا بخش‌های مختلف نیز می‌تواند باز هم به‌صورت ترکیبی کار شود.

یک دسته‌بندی دیگر نیز برای پارتیشن‌ها وجود دارد که آن‌ها را در دو گستره: ثابت و متحرک قرار می‌دهد. پارتیشن‌های ثابت مناسب فضاهایی مانند اطراف یک دفتر و یا بخش‌های جداکننده یک مجموعه خواهند بود.

در عوض پارتیشن‌های متحرک امکان باز و بسته کردن در زوایای مختلف را به شما می‌دهند و به طبع قیمت اجرای پارتیشن شیشه‌ای متحرک نیز بیشتر است.

ویژگی‌های مهم یک پارتیشن شیشه‌ای باکیفیت

در مورد انواع پارتیشن‌های موجود در بازار، یک سری خصیصه‌ها و ویژگی‌ها مهم است.

درصورتی‌که قصد سفارش و خرید پارتیشن شیشه‌ای را دارید حتماً نسبت به این موارد حساس باشید.

قیمت ارزان پارتیشن شیشه ای یکی از ویژگی‌های مهم آن است

قیمت مناسب

انتظار می‌رود که پارتیشن شیشه‌ای که قصد خرید آن را دارید، دقیقاً هماهنگ با نیاز شما ساخته شده و از نظر رده قیمتی نیز گزینه‌ای منطقی باشد.

به طبع برای مدیر مجموعه‌ای که قصد پارتیشن‌بندی اقتصادی را دارد، مدل‌های دوجداره و یا ضدگلوله و خیلی گران‌قیمت مناسب نخواهد بود.

کم‌ترین ایجاد تغییرات و سوراخ‌کاری

معمولاً برخی روش‌های اجرای پارتیشن نه‌تنها هزینه زیادی برای شما به همراه خواهند داشت.

بلکه وقت زیادی نیز از کارفرما و مجری طرح می‌گیرند و در نهایت نیاز به کنده‌کاری، سوراخ کردن، برش و… دارند.

در واقع  روند کاری در شرکت‌ها و دفاتر را به هم می‌زنند و این به‌هیچ‌عنوان پسندیده نیست.

در نتیجه اگر قصد انتخاب یک مجموعه ارائه خدمات نصب پارتیشن شیشه‌ای را دارید، حتماً نسبت به این موضوع حساس باشید.

استحکام، کیفیت و مقاومت بالا!

منطقاً پارتیشن شیشه‌ای چیزی نیست که شما هرسال قصد تعویض آن را داشته باشید.

در نتیجه حتماً به سراغ گزینه‌هایی بروید که هم کیفیت بالایی داشته و هم از نظر فرم فیزیکی بتوانند چه در شرایط دمایی و چه در اثر باز و بسته‌شدن مکرر در مدل‌های فریم دار، همچنان دوام و استحکام خود را حفظ کنند.

عایق بودن!

اگر نیاز به عایق صوتی دارید، باید بدانید که در این متریال‌ها با عدد دسی‌بل مشخص می‌شود. البته که عایق بودن حرارتی و برودتی این شیشه‌ها نیز اهمیت زیادی دارد. بخصوص اگر دفتر و یا مجموعه‌ای که قصد عایق کردن آن را دارید خیلی شلوغ است، بیشتر این دغدغه را احساس می‌کنید.

مزیت‌های پارتیشن شیشه‌ای

انواع پارتیشن‌های شیشه‌ای نگه‌داری فوق‌العاده ساده‌ای دارند، قیمتشان نسبت به انواع دیگر پایین‌تر است، بهره‌وری ساختمان شما را بیشتر کرده و در تقسیم‌بندی فضاها به شما کمک شایانی می‌کنند.

در نهایت حفظ حریم خصوصی، امکان نظارت به بخش‌های مختلف توسط مدیران یک مجموعه به دلیل امکان انتخاب مدل‌های شفاف، بالا بودن طول عمر و زیبایی از جمله مهم‌ترین و اساسی‌ترین امتیازهای پارتیشن‌های شیشه‌ای هستند.

جمع بندی در مورد قیمت پارتیشن شیشه ای و خرید آن

ابتدا این را بگوییم که برای گرفتن قیمت پارتیشن شیشه ای یا سفارش و درخواست کارشناسی محل مورد نظر ساده ترین روش تماس با کارشناسان ماست.

پارتیشن شیشه‌ای یکی از مدرن‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های بخش‌بندی و جداسازی دو محوطه، محدوده و یا فضا از هم می‌باشد که معمولاً به دلیل سهولت در اجرا و همین‌طور انعطاف بالایی که در انتخاب نوع شیشه دارد، موردتوجه همگان قرار گرفته است.

پارتیشن‌های شیشه‌ای یک مقسم عالی برای جداسازی محدوده دید، کنترل آلودگی‌های صوتی و یا محوطه‌سازی هستند که در ابعاد و اندازه‌های مختلفی نیز عرضه می‌شوند.

البته که امروزه شرکت‌های زیادی در زمینه ساخت و تولید انواع پارتیشن‌های شیشه‌ای و خدمات ایجاد پارتیشن شیشه‌ای فعالیت می‌کنند. موضوع این است که استفاده از آن فارغ از موضوع جداکردن دو بخش، موجب نظم‌بخشی، تفکیک فضا از هر نظر و یا ایجاد محدوده دید در صورت نیاز خواهد شد.

دسته‌بندی‌های وسیع و متفاوتی نیز در مورد انواع این پارتیشن‌ها که بر پایه متریال شیشه هستند در نظر گرفته شده که در ادامه با آن‌ها مختصراً آشنا می‌شویم.

4.8/5 - (6 امتیاز)