لوگو با نوشته سفید ایران سایبان

تماس با ما

021-22871810

ایمیل

info@iransayban.com

ساعت کاری

8 تا 18

نکات مهم در انتخاب رنگ سایبان

نکات مهم در انتخاب رنگ سایبان

در هنگام انتخاب رنگ سایبان فقط رنگ خانه خود را در نظر نگیرید. عوامل زیادی هستند که در انتخاب رنگ سایبان برقی می‌توانند در تصمیم‌گیری شما تاثیرگذار باشند. رنگ و نوع سقف، معماری خانه و آب و هوای منطقه ای که در آن زندگی می کنید، برخی از این عوامل هستند. در این مقاله قصد داریم شما را با چند نکته که در انتخاب رنگ سایبان به شما کمک خواهد کرد، آشنا کنیم.

چه رنگ سایبان پنجره، زیبایی خانه شما را دوچندان خواهد کرد؟

از منظر زیبایی شناسی راه های مختلفی وجود دارد که یک سایبان پنجره زیبایی خانه شما را تکمیل کند و با رنگ نمای ساختمان شما همخوانی داشته باشد. هنگامی که قصد انتخاب رنگ سایبان خود را دارید، رنگ نمای ساختمان و ساختار ظاهری(معماری) آن دو عامل مهم در تصمیم‌گیری است. برای همخوانی پارچه سایبان می‌توانید از یک رنگ مکمل یا متضاد با نما استفاده کنید.رنگ سایبان سایبان درب

نمونه ای از انتخاب رنگ سایبان هم رنگ نمای ساختمانسایبان کالسکه ای پنجره رنگ سایبان

نمونه ای از همخوانی رنگ سایبان کالسکه ای با رنگ سقف

رنگ سایبان در خانه‌های مدرن

بر خلاف خانه های سنتی، در خانه های مدرن در اطراف پنجره ها از حاشیه یا قاب جداگانه برای زیبایی استفاده نمی‌کنند. به همین دلیل رنگ چادر سایبان شما می تواند با رنگ خانه شما مطابقت داشته باشد. در صورتی که از همان رنگ استفاده می‌کنید، توصیه ما این است که در قسمت پیشانی سایبان از ترکیب رنگ روشن و تیره استفاده کنید تا سایبان عمیق تر به نظر برسد.

رنگ سایبان در خانه‌های قدیمی

در خانه های سنتی که معمولا از یک چارچوب با رنگ متضاد در نما استفاده می‌شود، بهتر است که رنگ سایبان با رنگ سقف همخوانی داشته باشد. علاوه بر این انتخاب رنگ سایبان متناسب با طیف رنگی درب نیز به جذابیت‌های آن می‌افزاید و باعث می‌شود سایبان برجسته‌تر به نظر برسد.

آیا رنگ پارچه سایبان به مرور زمان خواهد رفت؟

در حالی که برخی از پارچه‌های سایبان در برابر رنگ و رو رفتگی مقاوم‌تر هستند، اما به هر حال هر جنس پارچه‌ای در برابر تابش آفتاب دچار محو شدگی می‌شود. البته این دلیل به تنهایی برای استفاده از سایبان کافی است چون در صورتی که از سایبان استفاده نکنید، اتفاقی که برای پارچه سایبان رخ می‌دهد، برای لوازم خانه شما رخ خواهد داد.

خرید سایبان کالسکه ای

در صورتی که شما نیز قصد خرید سایبان برقی یا سایبان کالسکه ‌ای برای ساختمان خود را دارید، می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای ایران سایبان استفاده نمایید. برای این مظور کافی است تا با شماره ‌های 09121028815 یا 09123057936 تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در انتخاب بهترین نوع سایبان متنساب با کارکرد مد نظرتان راهنمایی خواهند کرد. همچنین در هنگام خرید، کارشناسان ما مناسب‌ترین قیمت سایبان را به شما پیشنهاد خواهند داد. پس از خرید نیز از 5 سال گارانتی ایران سایبان و خدمات پس از فروش آن بهره‌مند خواهید شد.

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.