سایبان چتری پایه کنار

سایبان چتری پایه کنار

یک سایبان خوب می‌تواند از شما در برابر اشعه های مضر خورشید و بارندگی محافظت کند مدل این سایبان به این صورت است که پایه در کنار قرار میگیرد و چتر از کنار آن آویزان می‌شود. همانطور که در مقالۀ سایبان چتری شرح دادیم این سایبان شامل دو مدل پایه وسط و پایه کنار می‌شود که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد. طراحی سایبان چتری پایه کنار شبیه به سایبان چتری‌های معمولی است و با این تفاوت که پایه اصلی آنها در کنار سایه بان قرار می‌گیرد و باله‌های آن از یک سمت آویزان می‌شود. اگر تا به حال این مدل سایبان به چشمتان نخورده یک میله بزرگ را در نظر بگیرید که یک چتر از کنار آن آویزان شده است.

سایبان چتری پایه کنار , قیمت سایبان چتری پایه کنار , خرید سایبان چتری پایه کنار , طراحی سایبان چتری پایه کنار

مکانیزم سایبان چتری پایه کنار:

چتر ثابت:

میله‌ها و بال‌های چتری به طور ثابت به پایۀ کناری وصل شده‌اند.در این سایبان امکان حرکت چتر سایبان به صورت افقی یا عمودی وجود ندارد. این مدل برای سایبان‌هایی که وزن کمی دارند مناسب است تا بتوان آن را به راحتی به مکان‌های مختلف جا به جا کرد.

چتر جمع شونده به صورت دستی:

در این مدل چتر و میله‌های چتری آن به کمک یک قرقره و اهرم دستی باز و بسته می‌شود. این مدل هم مانند سایبان چتری ثابت برای اندازه‌های کوچک‌تر مناسب است. وزن چادر این سایبان باید سبک باشد که باز و بسته شدن آن به راحتی انجام پذیرد.

چتر جمع شونده با موتور:

حرکت این سایبان با استفاده از ریموت کنترل از راه دور و کلیدهای الکتریکی انجام می‌شود. این مدل سایبان معمولاً برای محوطه های باز و بزرگ مانند تالارها یا کافی شاپ‌های روباز مناسب است.

مزایای سایبان چتری پایه کنار:

امکان تنظیم زاویۀ آن در طول روز
استفادۀ بهینه از فضا و امکان گذاشتن هر مدل میز و مبل و صندلی زیر این سایبان
بدون نیاز به نصب شدن به تکیه‌گاه
امکان استفاده از آن به عنوان سایبان خودرو
اشغال فضای کم هنگام بسته بودن و استفاده بهینه از سایۀ آن هنگام باز بودن
سبک و قابل جا به جایی از مکانی به مکان دیگر

معایب سایبان چتری پایه کنار:

تنها ایرادی که این سایبان دارد به دلیل نداشتن مرکز ثقل (مانند سایبان پایه وسط) امکان واژگونی آن هنگام باد و طوفان شدید هست. که این مشکل هم تقریباٌ با سیستم‌های استحکامی قابل حل است.

موارد استفاده:

پاسیو، بالکن، حیاط منازل مسکونی
رستوران‌ها و کافی شا‌پ‌ها
مراکز توریسستی تفریحی مانند هتل ها
کنار استخر

انواع چادر سایبان مناسب برای سایبان چتری پایه کنار:

چادر سایبان از اصلی ترین معیارهایی است که مشتریان در نظر می‌گیرند.

پارچه پی وی سی (PVC):

این نوع پارچه تنوع رنگی زیادی دارد و در برابر نورخورشید و بارندگی مقاومت بالایی دارد.

پارچه نانو و خلبانی:

جزو جدیدترین پارچه‌ها هستند که برای استفاده در فضای باز کاملاٌ استاندارد است و اکثر سازنده‌ها از این نوع پارچه برای محصولاتشان استفاده می‌کنند.

پارچه الیافی و نخی:

مقاومت این نوع پارچه کمتر از سایر پارچه‌هاست.

نکته:

قبل از خرید سایبان چتری برای منزل باید بدانید فضایی که میخواهید پوشش دهید چند متر است چرا که پوشش دهی سایبان چتری پایه کنار مساحتی معادل ۶ تا ۱۲ متر مربع است.

خرید سایبان چتری پایه کنار

برای خرید انواع سایبان چتری پایه کنار می توانید با همکاران ما در واحد فروش ایران سایبان تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند. طراحی و فروش انواع سایبان چتری تخصص ماست کافیست تا با مشاوره با همکاران ما از خدمات طراحی و تولید سایبان چتری بهرمند شوید. جهت آگاهی از قیمت سایبان چتری پایه کنار لیست قیمت سایبان چتری پایه کنار را از همکاران ما بخواهید.

تلفن تماس با واحد فروش ایران سایبان

۵۵۴۴۵۶۹۶ | ۰۹۱۲۱۰۲۸۸۱۵ | ۰۹۱۲۳۰۵۷۹۳۶

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*