سایبان همراه خودرو

از آنجایی ماشین‌ها جزء اموال و دارایی‌های ارزشمند هستند و نقش ویژه‌ای در ایجاد رفاه و آسایش افراد دارند، مراقبت از آن‌ها همیشه دغدغه مردم بوده است و همواره سعی می‌کنند خودروی خودشان را از هرگونه آسیب و خسارتی در امان نگه دارند. از جمله عواملی که می‌توانند به خودروها آسیب‌های جدی وارد کنند نور آفتاب و آب است. در صورت که خودروها مدت زیادی زیر نور آفتاب قرار بگیرند احتمال تغییر رنگ بدنه و همچنین فضای داخلی آن وجود دارد. همچنین نفوذ آب به داخل قطعات تو قسمت‌های داخلی ماشین می‌تواند آسیب‌های جدی به آن وارد کند. از این رو معمولاً افراد خودروهای خودشان را در پارکینگ‌ها و جاهایی به دور از این شرایط نگه می‌دارند؛ اما جاهایی که امکان استفاده از پارکینگ شخصی یا عمومی وجود نداشته باشد، افراد ناچار هستند که از سایبان‌های همراه استفاده کنند.

سایبان همراه خودرو چیست؟

سایبان‌ها ابزارهایی هستند که برای محافظت از دیگر لوازم در برابر نور خورشید، باران، باد و دیگر عوامل خارجی استفاده می‌شوند. سایبان همراه خودرو نیز همان‌گونه که از نام آن پیداست نوعی از سایبان‌ها هستند قابلیت حمل و نقل دارند و می‌توان در هر مکانی از آن‌ها برای محافظت از خودروها استفاده کرد و می‌توان همیشه آن را در جعبه ماشین قرار داد.

سایبان همراه خودرومزایای استفاده از سایبان همراه خودرو

سایبان‌های همراه خودرو در مقایسه با سایر سایبان‌های ثابت دارای مزایایی هستند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان موارد زیر را عنوان کرد

 • محافظت از خودرو در برابر عواملی مانند باد، نور خورشید، برف و باران و پرندگان و حیوانات در فضاهای باز
 • با توجه به حجم کم و باز و بسته شدن آسان آن‌ها و همچنین قابلیت حمل و نقل راحت آن‌ها، می‌توان از آن‌ها در هر زمان و مکانی استفاده کرد
 • نصب و استفاده از آن‌ها بر روی باربند تمام خودروها به راحتی صورت می‌گیرد
 • حتی می‌توان از این سایبان‌ها علاوه بر محافظت از خودرو، برای تأمین آسایش افراد خانواده در فضاهای باز و طبیعت استفاده کرد.
 • این نوع سایبان را می‌توان با قیمت‌های مناسب تهیه کرد و برای مدت طولانی و در فضاهای مختلف از آن استفاده کرد.
 • قابلیت جمع کردن بسیار راحت خصوصاً در زمان وزش بادهای شدید
 • امکان استفاده از این سایبان‌ها برای انواع مختلف خودروها وجود دارد

سایبان همراه خودرو

انواع سایبان‌های همراه خودرو

سایبان‌های همراه خودرو می‌توانند در مدل‌های مختلفی وجود داشته باشند که از آن­ها می­توان به سایبان­های چتری، چادری و متحرک اشاره کرد. به عنوان مثال نوعی از آن‌ها بر روی باربند خودرو نصب می‌شوند و مانند چتر عمل می‌کنند و از آن محافظت می‌کند. نوع دیگری از آن وجود دارند که مانند چادرهای مسافرتی کاملاً مستقل از خودرو هستند و حتی می‌توان برای اهداف دیگر نیز از آن استفاده کرد. نوع دیگری از این سایبان‌ها دارای پایه‌های متحرک هستند و می‌توانند هم‌زمان از خودرو و افراد مختلف هم در برابر نور خورشید و باران محافظت کنند. هر کدام از این مدل‌های مختلف سایبان با توجه به جنس پارچه، نوع قالب و چهارچوب، مدل، نوع استفاده و سایز آن در قیمت‌های مختلفی در دسترس هستند.

نظرات

 • محمد مهر ۵, ۱۳۹۸ در ۸:۴۱ ق٫ظ پاسخ

  سلام
  سایبان همراه خودرو را از کجا میشه تهیه کرد

 • فریبرز مهر ۵, ۱۳۹۸ در ۸:۳۰ ب٫ظ پاسخ

  عالی میباشد

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*