سایبان مغازه

این روزها بخش زیادی از بودجه‌های تبلیغاتی کسب و کارهای مختلف صرف هزینه‌های افزایش آگاهی از برند می‌شود. برای افزایش آگاهی از برند می‌توان از راههای مختلفی استفاده کرد.یکی از معروف‌ترین راههای افزایش آگاهی از برند در سراسر دنیا استفاده از تبلیغات محیطی است.  بیلبوردهای تبلیغاتی، تبلیغات گذری (تبلیغات موجود بر روی اتوبوس‌ها و خودروها)، چاپ سایبان مغازه و … بخشی از این راهها هستند.

در فصل گرم سال در مشاغلی مانند بستنی فروشی‌ها، سوپرمارکت‌ها، میوه‌فروشی‌ها و … که با تابش مستقیم آفتاب امکان از آسیب رسیدن به محصولات زیاد می‌شود، استفاده از سایبان مغازه امری طبیعی است.

انواع سایبان مغازه

الف) سایبان دستی

در گذشته این سایبان‌ها با استفاده از یک اهرم باز و بسته می‌شدند. اصلی‌ترین مشکل این سایبان‌ها زمانی بود که صرف باز و بسته کردن این سایبان‌ها می‌شد.

ب) سایبان برقی (بازویی)

این روزها استفاده از سایبان‌های برقی در همه مکان‌ها افزایش یافته است، از این سایبان‌ بازویی به عنوان سایبان مغازه استفاده می‌شود. سایبان‌ برقی به نسبت سایبان‌های دستی مزایایی دارد که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به راحت بودن باز و بسته کردن، زیبایی بیشتر و زمان کوتاه‌تر باز و بسته کردن اشاره کرد.

سایبان مغازه , خرید سایبان مغازه , طراحی سایبان مغازه

جنس سایبان مغازه و جنس سایبان تبلیغاتی

در سایبان مغازه از پوشش‌های مختلفی می‌توان استفاده نمود. معمولا از پارچه پلی استر دورو PVC برای پوشش سایبان تبلیغاتی استفاده می‌شود. این پارچه به نسبت پارچه بنر و فریم‌های با کیفیت پایین‌تر مقاومت بیشتری دارد و در برابر تابش آفتاب و بارش باران با مشکل تغییر رنگ کمتری همراه است. البته در صورتی که کیفیت چاپ برای شما اهمیت بیشتری داشته باشد، باید از پارچه بنر به عنوان پوشش سایبان مغازه استفاده نمایید.

چاپ سایبان تبلیغاتی

همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره شد، چاپ سایبان مغازه یکی از راه‌های مناسب برای افزایش آگاهی از برند است چرا که این سایبان‌های تبلیغاتی در اولین برخورد مشتریان با محیط کاری شما هستند. علاوه بر این در صورتی که شما به تولید محصول خاصی می‌پردازید می‌توانید سایبان مغازه با طرح و لوگوی برند خود چاپ کنید و آن را در اختیار فروشندگان محصولات خود قرار دهید. در این صورت هزینه تبلیغات شما تنها محدود به هزینه چاپ سایبان می‌شود و دیگر نیازی نیست تا مالیات‌های تبلیغاتی و هزینه اجاره تبلیغات محیطی را بپردازید.

مزایای سایبان مغازه

نکته‌ای که باعث می‌شود بسیاری از صاحبان مغازه از خرید سایبان مغازه خودداری کنند، این است که از مزایای سایبان آگاهی لازم را ندارند. مزایای سایبان برقی مغازه موارد متعددی است که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- راحتی کارکنان فروشگاه

با قاطعیت می‌توان گفت این افراد بزرگترین مشتریان کسب و کار شما هستند. پس زمانی که به فکر راحتی مشتریان خود هستید، باید کارکنان خود را در اولویت بگذارید چرا که کارمند ناراضی مشتری ناراضی خواهد ساخت.

۲- راحتی مشتریان

شاید شما هم تجربه کرده باشید که از بستنی فروشی خرید کرده باشید ولی بستنی‌های آن به دلیل گرمای هوا آب شده باشند یا اینکه در مغازه‌ای داخل شوید ولی به دلیل تابش شدید آفتاب و گرمای شدید ترجیح داده‌اید، سریعتر از آن خارج شوید. با استفاده از سایبان مغازه این مشکلات برطرف خواهد شد و مغازه به مکان دل‌نشینی برای مشتریان شما تبدیل خواهد شد.

۳- برندینگ

با چاپ نام و لوگوی کسب و کار خود می‌توانید برندینگ بهتری داشته باشید و مشتریان در اولین برخورد با سایبان شما مواجه خواهند شد.

۴- جلوگیری از فساد محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی

محصولات کسب و کارهای مرتبط با اغذیه و محصولات آرایشی و بهداشتی در گرما و تابش مستقیم آفتاب آب می‌شوند و یا زودتر از حالت عادی فاسد می‌شوند، پس استفاده از سابان فروشگاه می‌تواند اقدامی مناسب جهت جلوگیری از این اتفاق باشد.

سایبان مغازه , خرید سایبان مغازه , طراحی سایبان مغازه

قیمت سایبان مغازه

قیمت سایبان مغازه به موارد مختلفی بستگی دارد. از جمله مهمترین این موارد می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱- نوع سایبان:

در سایبان مغازه می‌توان از سایبان‌های مختلفی مانند سایبان برقی، سایبان کالسکه‌ای، سایبان بازویی، سایبن پوششی و … استفاده کرد. انتخاب هر کدام از این سایبان‌ها در قیمت سایبان مغازه موثر است.

۲- جنس بدنه سایبان مغازه:

جنس اسکلت سایبان از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت سایبان است. جنس این اسکلت می‌تواند آهنی یا آلومینیومی باشد.

۳- جنس پارچه:

جنس پارچه می‌تواند پارچه بنر، پارچه سایبان کره‌ای، پارچه سایبان نانویی و … باشد و هر کدام از این پارچه‌ها با توجه به ویژگی هایشان قیمت‌های متفاوتی دارند.

چگونه یک سایبان مغازه مناسب انتخاب کنیم؟

تیم ایران سایبان با تجربه و تسلط بر دانش روز در زمینه نصب و راه‌اندازی انواع سایبان‌های برقی، سایبان‌ خودرو و … پیش ار خرید می‌تواند به شما مشاوره ارائه دهد، در حین خرید مناسب‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد دهد و پس از خرید سایبان با بررسی دوره‌ای، گارانتی ۵ ساله و خدمات پس از فروش تجربه خرید فوق‌العاده‌ای را برای شما رقم بزند.