سایبان برقی ریموت دار

سایبان برقی ریموت دار

امروزه و به دلیل شرایط موجود در جامعه، سایبان، به یکی از پر استفاده ترین ابزار تبدیل شده و همه در تلاش اند تا با استفاده از سایبان از کوچکترین فضاهای ممکن بیشترین استفاده را ببرند و مکان خود را از مضرات آفتاب و یا برف و باران حفظ کنند. یکی از انواع سایبان که جز مهم ترین، پر کاربردترین و پر طرفدارترین به حساب می‌آید، سایبان برقی ریموت دار نام دارد.

سایبان برقی , نصب سایبان برقی ,سایبان برقی ریموت دار , خرید سایبان برقی ریموت دار

سایبان

سایبان یک روکش ثاویه است که به قسمت خارجی یک ساختمان متصل می‌شود. سایبان‌ها انواع مختلفی دارند که می‌توان آن‌ها را به دو دسته کلی سایبان دستی و سایبان برقی تقسیم کرد. سایبان دستی که در گذشته رواج زیادی داشت نوعی از سایبان بود که با نیروی دست باز و یا بسته می‌شد. رواج این نوع سایبان‌ها به تمدن مصر باستان و سوریه بر میگردد. جایی که در ابتدا با حصیر‌های بافته سایبان درست می‌کردند و برای خانه‌ها و مغازه‌ها از آن‌ها استفاده می‌کردند. نوعی دیگر نیز سایبان برقی نام دارد. البته سایبان برقی انواع مختلفی دارد که می‌توان به: سایبان بازویی، سایبان مغازه، سایبان چتری، سایبان پارکینگی و دیگر انواع سایبان اشاره کرد.

سایبان برقی , نصب سایبان برقی ,سایبان برقی ریموت دار , خرید سایبان برقی ریموت دار

ریموت

دور فرمان، ریموت کنترل و یا به استخار ریموت، وسیله ای الکتریکی است که برای انجام یک عملیات از راه دور مورد استفاده قرار می‌گیرد.  در گذشته برای انجام بسیاری از کار‌ها معمولا وسیله ای دستی وجود داشت که با استفاده از آن می‌توانستیم کارها را انجام دهیدم . به عنوان مثال برای عوض کردن شبکه تلویزیونی می‌بایست از دکمه قرار داده شده بر روی تلویزیون استفاده می‌کردیم اما با آمادن ریموت کنترل‌ها بسیاری از این فعالیت‌ها از زندگی روزمره ما حذف شده و کارها برای انسان راحت تر شده است. بسیاری از ریموت‌ها برای برقراری ارتباط، از سیگنال‌های فروسرخ و تعداد کمی ‌نیز از امواج رادیویی استفاده می‌کنند. از ریموت‌ها برای انجام عملیات در وسایلی مثل تلویزیون، دزدگیر ماشین، کرکره ، درب اتوماتیک و سایبان‌های برقی استفاده می‌شود.

سایبان برقی , نصب سایبان برقی ,سایبان برقی ریموت دار , خرید سایبان برقی ریموت دار

سایبان برقی

همانطور که در بالا عنوان شد، یکی از انواع سایبان سایبان برقی نام دارد. سایبان برقی نوعی از سایبان است که که تمامی‌ دستورات باز و یا بسته شدن توسط یک دکمه و یا ریموت انجام می‌شود. سایبان برقی به دلیل راحتی، زیبایی و مقرون به صرفه بودن جزو جز پرطرفدار ترین سایبان‌ها به حساب می‌آید. از سایبان برقی می‌توان در مغازه‌ها، باغ‌ها، تالارهای پذیرایی، اماکن ورزشی و … استفاده کرد.

سایبان برقی ریموت دار

سایبان برقی در دو نوع تولید و عرضه می‌شود، سایبان با کلید برای انجام عملیات و یا ریموت برای کنترل از راه دور. وجود ریموت در کنار سایبان برقی ریموت دار جز یکی از مواردی است که در قیمت سایبان برقی تاثیر بسزایی خواهد داشت. از مزایای وجود یک ریموت کنترل در کنار سایبان برقی می‌توان به راحت باز و یا بسته شدن سایبان‌ها اشاره کرد. در مواردی که به یک باره باران شروع به باریدن می‌کند و سایبان باید باز شود، با استفاده از ریموت کنترل می‌توان به راحتی و بدون مصرف انرژی سایبان برقی ریموت دار را باز کرد و از سایه ایجاد شده استفاده کرد.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*