[vc_row][vc_column][vc_column_text]

یکی از مشکلاتی که اکثر افراد با آن مواجه اند مسئله جای پارک است مخصوصا برای منازلی که  پارکینگ ندارند. حتی در بعضی از آپارتمان‌ها و مجتمع‌ها فضای مناسبی برای پارک اتومبیل‌های خانواده‌هایی که بیش از یک خودرو دارند یا خودروهای مهمان در نظر گرفته نشده است و این خودروها معمولا در همان محوطۀ مجتمع زیر سایۀ درخت پارک می‌شوند. شاید سایۀ درخت سایبان مناسبی به نظر برسد اما یکی از عوامل آسیب زنندۀ به رنگ خودرو فضولات پرندگان است و به راحتی هم تمیز نمی‌شود. همانطور که می‌دانید سایبان برای خودرو بسیار مهم و ضروری است چرا که تمامی عوامل آسیب زنندۀ محیطی مانند نور خورشید، برف، باران و … می‌تواند به از راحتی از ارزش خودروی شما بکاهد. سایبان پارکینگ به سایبانی اطلاق می‌شود که در حیاط و محوطۀ اطراف منزل ساخته می‌شود و از بدنۀ خودرو در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت می‌کند.

مواردی که باید برای ساخت سایبان پارکینگ در نظر گرفت؟

استحکام سازه:

در وهلۀ اول استحکام سایبان پارکینگی، مورد اهمیت است. جنس سازۀ سایبان پارکینگ معمولا سه نوع آلومینیوم، فولاد و آلوموود است و جنس سقف آن پلی کربنات، چادر ضد آب یا ایرانیت فلزی است.

متراژ فضای آزاد:

اگر حیاط کوچکی دارید می‌توانید از سایبان‌های جمع شونده مانند: سایبان چتری پایه کنار و سایبان برقی استفاده کنید تا در صورت عدم نیاز بتوانید از فضای باز خود استفاده کنید. اگر مجتمع یا فضای باز بیشتری در اختیارتان است، سایبان‌های ثابت و پیش ساخته پارکینگی پیشنهاد می‌شود.

سایبان پارکینگ , خرید سایبان پارکینگ , قیمت سایبان پارکینگ

شرایط آب و هوایی:

محل نصب سایبان اگر در مناطق مرطوب و پر باران باشد در انتخاب سازه و چادر آن حتما باید دقت کرد. چادر سایبان حتما باید ضد آب و سازۀ آن از جنسی باشد که زنگ نزند.

زیبایی:

هر محیطی یک زیبایی بصری خاص برای خود دارد و اگر قصد اضافه کردن وسیله ای به آن را دارید باید زیبایی کلی را در نظر گیرید تا باعث ایجاد آلودگی بصری نشود.

سایبان خودرو , سایبان پارکینگ , خرید سایبان پارکینگ , قیمت سایبان پارکینگقیمت سایبان پارکینگی:

هرچه متریال به کار رفته در سایبان پارکینگی با کیفیت‌تر باشد استحکام و عمر سایبان بیشتر و بالطبع هزینۀ آن بیشتر می‌شود. سعی کنید برای صرفه جویی در هزینه از  متریال بی‌کیفیت استفاده نکنید، چرا که هم عمر سایبان و هم هزینه نگهداری از آن بیشتر می‌شود.

مزایای سایبان پارکینگ:

ایمنی در برابر آب و هوا:

سایبان پارکینگ از خودرو شما در برابر تمام عوامل آسیب زننده مانند فضولات پرندگان، برف، باران، نور خورشید و … محافظت می‌کند. اشعه uv به مرور زمان، باران اسیدی، یخ زدگی بدنه هنگامی که برف روی آن نشسته و اسیدی بودن فضولات پرندگان به مرور زمان رنگ خودرو را از بین می‌برد.

تبدیل فضای اضافه به مکانی برای استراحت:

در صورت نبودن خودرو می‌توانید از سایۀ مناسب سایبان پارکینگ برای استراحت در فضای باز و ایجاد فضایی برای بازی بچه‌ها استفاده کرد.

خرید و  فروش راحت‌تر خانه:

منازلی که پارکینگ ندارند اغلب به سختی به فروش می‌رسند، در حالی که می‌توانید با ساخت یک سایبان پارکینگی در فضای باز منزل‌تان نگرانی خریدار در مورد محل پارک خودرویش را از بین ببرید.

تیم کارشناسان آتادر همواره آمادۀ ارائه مشاوره در زمینه خرید سایبان پارکینگ، به شما عزیزان هستند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

جمع بندی 

همانطور که داشتن یک پارکینگ مرتب و تمیز و ایمن نیاز به نظافت های همچون کفسابی پارکینگ ، یا در نظر گرفتن مسائل امنیتی و تردد همچون راهبند پارکینگ نیاز دارد داشتن یک سایبان مرتب و ایده آل هم چیز لازمی برای رفاه و سلامت خودروی ما میباشد . با تماس گرفتن با مشاوران ایران سایبان مشاوره ساخت سایبان ایده آل خود را دریافت کنید .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.