سایبان تاشو , قیمت سایبان تاشو

عوامل موثر در قیمت سایبان تاشو

گاهی اوقات حتما برای شما هم پیش آمده است که نیاز به استفاده از سایبان داشته باشید ولی این سایبان همیشه برای شما کاربرد ندارد و فقط گاهی اوقات به آنها نیازمند هستید. راهکاری که برای بر طرف شدن این نیاز شما عنوان شده است تحت عنوان سایبان تاشو در بازار سایبان عرضه شده است.

سایبان تاشو کاربرد های متنوعی دارد و در مدل های مختلفی عرضه می گردد برای مثال می توان به سایبان تاشو پارکینگی، سایبان تاشو خودرو، سایبان تاشو سفری و سایبان تاشو استخری اشاره کرد.

سایبان تاشو , قیمت سایبان تاشو

سایبان تاشو پارکینگی چیست ؟

پارکینگ تاشو نوعی از سایبان های متحرک است که به عنوان سایبان خودرو نیز از آن یاد می شود. ظاهر این سایه بان ها ما را به یاد تونل می اندازد که برخی از فروشنده های آن را با عنوان تونل متحرک نیز معرفی می کنند. این سایبان ها در دو نوع دستی و برقی ساخته می شوند در نوع دستی آن دستگیره ای در جلو آن تعبیه شده است که به وسیله آن می توانید سایبان تا شو را باز و بسته کنید اما در نوع برقی آن به وسیله ریموت این سایبان ها در اندازه ای دلخواه باز و بسته می شوند.

اگر خانه شمالی دارید و برای پارک کردن خودرو خود مجبور هستید از فضای حیاط منزل استفاده کنید با نصب سایبان تاشو پارکینیگی می توانید محیط امنی را برای حفاظت از خودرو خود ایجاد کنید و در زمان هایی که خودرو در حیاط منزل نیست با جمع کردن سایبان تاشو از فضای حیاط استفاده کنید.

سایبان تاشو استخری چیست؟

نوعی دیگر از سایبان های تاشو سایبان هایی هستند که در استخر روباز خانه های ویلایی و باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این سایبان برای استخر ها مزایای بسیاری دارد. برای مثال می توان به پوشانده شدن تمام سطح استخر برای جلوگیری از کثیف شدن استخر و ایجاد جلبک در سطح آب کاربرد دارد. همچنین سایبان تاشو استخری از تابش مستقیم آفتاب به استخر و بارش برف و باران و در جلوگیری از یخ زدن آب استخر مفید است.

ویژگی دیگر این سایبان ها این است که استخر را از دید ساختمان های مجاور و همسایگان در امان می دارد. تهیه سایبان تاشو استخری به شما قدرت عمل زیادی برای رفع مشکلات اشاره شده خواهد داد.

سایبان تاشو , قیمت سایبان تاشو

سایبان تاشو زمین های ورزشی

معمولا زمین های ورزشی روباز در روزهایی که نزولات آسمانی نظیر بارش باران و برف رخ می دهد به دلیل خیس و لغزنده بودن زمین امکان فعالیت ورزشی را به ورزشکاران نمی دهند اما با نصب سایبان تاشو زمین های ورزشی می توانید محیطی مناسب برای علاقمندان به ورزش را حتی در روزهای برفی و بارانی ایجاد کنید.

سایبان تاشو , قیمت سایبان تاشو

چه عواملی در قیمت گذاری سایبان تاشو موثر است ؟

برای سفارش و خرید سایبان تاشو شما باید اطلاعاتی را در اختیار همکاران واحد فروش ما در ایران سایبان قرار دهید. که این موارد شامل ابعاد مورد نظر شما برای سایبان، نوع پارچه، انتخاب نوع سازه سایبان و برقی یا دستی بودن است. با در اختیار قرار دادن این اطلاعات همکاران ما می توانند بر حسب متر مکعب و با توجه به نیازهای شما قیمت سایبان تاشو را در اختیار شما قرار دهند.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*