تاثیر سایبان تبلیغاتی بر برندسازی کسب و کار

تاثیر سایبان تبلیغاتی بر برندسازی کسب و کار

رونق گرفتن کسب و کار علاوه بر تلاش زیاد، نیازمند یک سری فعالیت های جانبی و هزینه های اضافی نیز می باشد. یکی از این فعالیت ها که تاثیر بسزایی در رشد یک کسب و کار و برندسازی از نام تجاری آن دارد، استفاده از سایبان تبلیغاتی است.

سایبان

سایبان وسیله ای است که به بخش خارجی یک ساختمان متصل می شود که از تابش مستقیم نور خورشید، بارش برف و باران جلوگیری می کند پس می توان گفت کاربرد اصلی سایبان جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب و یا برف و باران است. البته امروزه سایبان کاربردهای بیشتری نیز پیدا کرده است که می توان به تبلیغات بر روی سایبان، زیبایی و … اشاره کرد. سایبان انواع مختلفی دارد که سایبان تبلیغاتی یکی از پر طرفدارترین آن ها است. سایبان تبلیغاتی می تواند علاوه بر زیبایی، و کاربرد اصلی سایبان، به عنوان وسیله ای برای تبلیغات نیز استفاده شود.

سایبان , برند , سایبان تبلیغاتی

برند

برند، مارک و یا نمانام، نام یا طرحی است که مشخص کننده خدمات یا فروشنده محصولی خاص باشد. عنوان قانونی برند، نشان تجاری است. به طور کلی می توان گفت برند، نمایانگر یک کسب و کار است. برند باید ویژگی هایی از جمله جایگاه مناسب، اعتبار، جذابیت، بی همتایی و … داشته باشد.

بیلبورد , تبلیغات محیطی

برندسازی

برندسازی و یا استراتژی نام تجاری، به فرآیند معنی بخشیدن به یک اسم است. برند سازی مجموعه ای از فعالیت ها است که به نام تجاری هویت می دهد و جایگاه آن را در بازار نسبت به رقبایش متمایز می کند. برندسازی شامل مباحث مختلفی است که می توان به انتخاب نام مناسب، انتخاب لوگو، انتخاب رنگ، ایجاد طبقه بندی و تبلیغات اشاره کرد.

برند سازی بر روی سایبان

هز سایبان اجزای مختلفی دارد که اجزای آن را می توان به دو قسمت یراق آلات و پارچه سایبان تقسیم کرد. هر سایبان متناسب به مکانی که قرار است از آن استفاده شود می تواند نوع خاصی از پارچه سایبان را داشته باشد. خیلی از افراد هستند که تلاش می کنند تا برند خود را با تبلیغات بر ذهن مردم جا بیاندازند ولی هزینه های زیاد مالیات، شهرداری، تبلیغات در تلویزیون و مطبوعات همیشه به عنوان سد بزرگی برای این دسته از افراد است. یکی از کم هزینه ترین راه ها برای تبلیغات استفاده از سایبان به عنوان وسیله تبلیغاتی است. سایبان، برای مغازه دار ها یک نیاز مبرم به حساب می آید و هر مغازه داری نیاز دارد تا با چاپ لوگو و اسم برند خود بر روی سایبان مغازه اش برند خود را برای همیشه تبلیغ کند.

سایبان تبلیغاتی , سایبان تبلیغاتی مغازه , اجاره تبلیغات سایبان برقی

تاثیر سایبان تبلیغاتی بر روی برندسازی

سایبان تبلیغاتی از آن جایی که به طور متداوم در دیدرس مشتری قرار دارد، روشی بسیار مناسب برای برندسازی محسوب می شود. به همین دلیل اجرای اصولی این نوع تبلیغ می تواند تاثیر بسزایی در در برندسازی نام تجاری شما داشته باشد.

همانطور که گفته شد این نوع تبلیغ به دلیل اینکه همواره در دید مردم قرار دارد علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن حافظه تصویری، باعث می شود که نام تجاری شما هیچگاه از یاد مردم نرود.

از دیگر مزایای این نوع تبلیغات نیز می توان به کم هزینه بودن آن اشاره کرد و می توان حتی در شلوغ ترین نقطه شهر این تبلیغ را با همان هزینه سایبان و چاپ انجام داد.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*